Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek komolyzenét...

Makaga kérdése:

Szerintetek komolyzenét hallgatni? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy 15/F komolyzenét hallgat az "bzis" vagy inkább intellektuel dolog?:D
2011. aug. 23. 00:02
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
szerintem nem b.zis, csak szimplán szokatlan (sajnos).
2011. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 monster under yo bed ***** válasza:
intellektuell. de csak ha olyan komolyzenét, amit én is szeretek. :D
2011. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudod mi a b.uzis? nagyon nem ez!!! az b.uzis ha Miley Cyrust, meg ilyeneket hallgat..

a komolyzene egyáltalán nem az.. neem az teljesen más kategória! az olyan művészi! nekem tetszene, mert látnám h azt hallgatja ami tetszik neki nem pedig ami "menő".. én is szoktam néha, szeretem a Hattyúk tavát, Beetovent, Mozartot... de filmzenéket hallgatok gyakrabban, amiben nagyon gyakori a hegedű, zongora, stb.

ajánlom hallgatásra

Amélie csodálatos élete filmzene

Hölgyek levendulában filmzene

Egy gésa emlékiratai filmzene

Büszkeség és balítélet filmzene

Vágy és vezeklés filmzene


de ne csak 1-1 számot hallgass meg a youtube-on, hanem az egész CD-t.. mondjuk én eléggé elvont vagyok, az Egy gésa eml... zenéjére gésa táncot szoktam jkárni meg szoktam baletthoz hasonlító mozdulatokat táncolni a Hattyúk tava zenéjére...:D meg kellenek ezek a zenék mert erre jön meg az ihlet a könyvem írásához..

szóval az ilyen zenék hallgatása csak különlegesebb, művészibb külsőt kölcsönöz... aki az mondja hogy gáz vagy ilyenek arra ne hallgass mert az nagyon éretlen...


14/L

2011. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!