Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy énektanár tudna ezen...

Egy énektanár tudna ezen segíteni szerintetek? =/

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megtanulni énekelni,de egyszerüen nincs hallásom,nem tudom visszaénekelni azt amit hallok,hamisan éneklek.

Szerintetek egy énektanár kitudja javítani az összes hamis hangomat idővel?


2011. aug. 23. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem valamennyire igen
2011. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nincsen hallásod, akkor sajnos ez nem lehetséges :/
2011. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem nagyon ez adottság kérdése :/
2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt lehet fejleszteni, ne aggódj. Én is éppen énekelni tanulok :)

Kell találni egy jó énektanárt, aki elkötelezett nyitott gondolkodású (és nem olyan a hozzáállása, hogy "úgyse tudsz megtanulni énekelni, mert ahhoz tehetség kell"), de nem is csaló, aki gyors eredményekkel hiteget. Én végül egy neten rendelhető énektanfolyamnál kötöttem ki, szerintem nagyon korrekt, érzem, hogy fejlődtem tőle. Ha írsz privit, el tudom küldeni a hanganyagokat (videot sajnos nem lehet, mert védett tartalom).

Amúgy a tiszta intonáció nem csak a zenei halláson múlik, hanem sok más tényezőn is. Épp ezért kell hangképzést tanulni.

2012. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!