Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igazam van, ha azt állítom,...

Igazam van, ha azt állítom, hogy Carlos Santana-nak nincsenek sztár allürjei?

Figyelt kérdés
Soha nem hallotam botrányáról, sajtó-peréről. És úgy tudom, hogy az Ő kedvéért nem kellett átalakítani a megrendelt szállodai lakosztályban a fürdőszobát.
2009. ápr. 16. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, ő csak van és tehetséges. ennyi, róla csak jót hallasz. tök jó.
2009. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Istentől kapott ritka adottság az a kettő, ami benne van: a kiemelkedő tehetség és a szerénység. Egy kollegám sokáig élt Amerikában, Los Angelesben. Ő mesélte, hogy a magánéletben sem volt hivalkodó. Egy soklakásos, emeletes házban lakott. (Persze nem 54 m2-es panelban, hanem bizonyos luxus igényeknek megfelelő, akár több szintes lakásban, de mégis nem reflektorfényben élő emberek szomszédságában.) Már régen SANTANA volt (értsd alatta, hogy világhírű), amikor lement a ház melletti parkba a gitárjával, elszívta a kis füves cigarettáját A kollegám mondta, bár akor egy picit illúzió romboló volt), és megkérdezte az Őt körülvevőktől, hogy mit játsszon. Ingyen és bérmentve, alkalmi barátai Örömére. más: Ő az a külföldi, akiről hatszáz százalékos biztonsággal tudom, hogy nem téveszti össze budapestet Bukaresttel. Nemcsak azért, mert már egy tucatszor fellépett nálunk, hanem tanítómestere, aktől a a technika tudás alajait elsajátította, egy magyar születési dzsessz gitáros, Szabó Gábor volt, aki egyébként nm kisebb Ász-t írt Neki, mint a "Black Magic Woman". Bárcsak minden híresség olyan jó ember volna, mint CARLOS SANTANA!!!!
2009. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Valahol azt olvastam,hogy olykor nem kimondottan tisztelettudóan kezeli a nőket - de talán csak bulvárhablaty.
2009. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, tényleg csak az. Ha úgy van az bizony hibája lehet, de nem csak az ismert emberek olyanok.
2009. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő az ISTEN, és azért hisszük el, mert tudjuk, hogy nem képzeli magát annak!
2009. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer módom volt vele együtt várni az indulásra a Buffalo-i repülőtéren. Ugyanúgy viselkedett, mint egy átlagos polgár, szerény volt, csendes.
2009. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Ki az a Carlos Santana? Focista, teniszező? Pedig már hallottam a nevét!
2009. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod, Ő amerikai (eredetileg mexikói) létére tudja, hogy mi a hazád fővárosa, Te pedig azt sem tudod, hogy mivel foglalkozik!
2009. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tudom, Ő a RUSPETROL orosz olajtársaság elnöke. Javítsatok ki, ha tévedek!
2009. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Remélem a "teniszező" és a "ruszpetrolozó" csak vicceltek - pici tréfát meg is bocsátok nekik - ez utóbbira azért gondolok, mert ilyen nevű cég nem létezik.

- Munkámnál fogva sok olaj cég paramétereit ismerem, még ha nem is állok velük munkakapcsolatban

- Utánanéztem, hátha én vagyok a túlságosan is tájékozatlan.

2009. ápr. 17. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!