Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a Fluor nevű gyerek?

Figyelt kérdés
Ha meghallom a gagyi számait, főleg ha ehhez párosul a gülüszemeinek, meg a mindenféle színű cuccainak a látványa.. agresszív leszek :) Szabályszerűen menekülök előle, de már mindenhonnan ez a kis homár folyik. Sp-vel jóformán semmi bajom, mert nem erőltetik, így tartja tőlem a tisztes távot, nincs olyan debil feje, az meg hogy meleg engem messze nem érdekel..
2011. aug. 26. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Dehogynem! Egy kis csótány.
2011. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
nem ismerem a zenéjét, de egy pózernek tűnik a csávó
2011. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ja, még a csapból is ő folyik, tegnap voltunk egy kávézóban, ment a tv, és ki beszélt benne? Hát persze hogy a kis búza Fluor, ki más? Hál istennek Sp-t tényleg nem nyomják annyira, de ezt a gyereket mindenhol lehet hallani/látni. :S
2011. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem idegesít, nem hiszem, hogy foglalkoznom kéne vele.
2011. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

az én agyamat rohadtul felbassza,főleg amikor a barátnőim is csak róla tudnak dumálni^^

14/L

2011. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
nem tudom ki az
2011. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

hmm honnan folyik? engem nem idegesít, mert k*rvára nem találkozom vele, és nem forgok olyan körökben, ahol róla lenne szó, nem hallgatok olyan adókat, ahol őt nyomatják.

ez a túlélés technikája ;)

2011. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
miért a zenébe tetted a kérdést?
2011. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 17:11 - Így van!


Engem személy szerint nem idegesít, inkább ha meglátom, mindig mosolyt tud csalni az arcomra. :)Inkább azok a haterek idegesítenek (de ku.rvára), akik azzal foglalkoznak egész nap, hogy minden lehetséges helyre kiírják hogy "hülye bu.zi, csi.cska, fa.szopó..." Nektek nincs életetek? Foglalkozzatok inkább azzal amit szerettek. :) Meg tanuljatok... Az rátok fér. ;)))

16/L

2011. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem. TV-t nem nézek, rádiót nem hallgatok. A zenéjét se hallgatom, miért idegesítene?
2011. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!