Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Fluor gyerek most tulajdo...

Ez a Fluor gyerek most tulajdonképpen miért is van ennyire felkapva?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:31
1 2
 1/18 alkesz éva ***** válasza:
63%
Mert az a divat,hogy az ilyen buzeránsokat kell futtatni!
2011. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de már nagyon unom.
2011. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Szervál ***** válasza:
0%
Miért lenne felkapva???
2011. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó, barlangban laksz?
2011. máj. 6. 17:39
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg eléggé felkapott, de valjjuk be, azért van tehetsége ráérezni a zenére. A "Mizu" egy nagyon fülbemászó dallamú zenécske lett, akármennyire utálják sokan. talán azért is ilyen közkedvelt a zenéje, mert 1. jó a dallam 2. szlengekből van összerakva, és ez bejön a mai fiataloknak.

megnézném ki ír közületek olyan dalt, minek milliós a nézettsége. :)

Én sem vagyok rajongó, de tisztán látom a dfolgokat. (mint a TV2 ezo tv tisztánlátói xD)

2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
jogosan van "felkapva", sztem nagyon tehetséges, és jó zenét csinál...
2011. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A CSISZ-es feldolgozás előtt nem is hallottam róla, azóta meg állandóan benne van valamelyik rtl-es műsorban. Múltkor palacsintát sütött, na mondom ránézek, erre ott állt az asztal végében és nézte, ahogy a lesütik a műsorban a palacsintát. Így néztem o.O , hogy ezt miért kellett úgy beharangozni, hogy Fluor Tomi palacsintát süt. De nyilván én maradtam le valamiről.
2011. máj. 6. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Biztos ő írja a dalait?

Mert ha nem,akkor nincs mire arcoskodnia.Egy tehetségtelen kis senki SP-vel együtt.Pffuuuujjj!!!!

2011. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Igen, ő írja a dalait. A szöveget és a zenét is. És ő is promózza magát: szerintem jól csinálja. Megnézném, ki érne el ilyen sikereket, mint ő! :9 bárhogy mondják az emberek, hogy jajj apuka benyomta így meg úgy, ha tehetségtelen, kiesik, mert nem apuka veszi meg a lemezeit és megy el a koncertekre. :)
2011. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként apuka valaki?
2011. máj. 6. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!