Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az az izé az énekesek...

Mi az az izé az énekesek fülében, amikor élőben énekelnek?

Figyelt kérdés
Mire szolgál?
2011. aug. 28. 19:32
 1/7 anonim válasza:
Hát én eddig ugy vettem ki hogy egy kis fülhalgató sugó vagy ilyesmi tudod szoktak lenni az ilyen műsorokban is hogy X faktor ott a két műsorvezetők fülében is volt mondták hogy most kaptam például a hírt hogy ...... és az énekesek fülében meg azt szolgálja hogy súg ha elfelejtik vagy nem tudom ilyesmi lehet!De szerintem nézd meg fórumokon! és ott kérdezd meg!
2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi agoyk.
2011. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fülhallgatók, amelyekben le van játszva az adott szám, amit épp akkor énekel.
2011. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Füles" a neve. Egy fülhallgató, amiben szól az éppen előadott zene. Így könnyeben el tudják énekelni úgy, hogy ne legyen hamis (mert azért egy koncerten elég sok külső tényező bezavarhat az énekesnek: a többi hangszerek, a közönség stb).
2011. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

és/vagy a saját hangját hallja. Az is azért, hogy ne legyen hamis, és megintcsak a külső tényezők miatt, amik miatt nem biztos, hogy hallja, hogy mit énekel.

Legalábbis én így tudom, javítsatok, ha nem így van! :D

2011. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, tényleg azt szolgálja, hogy hallja magát benne.
2017. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!