Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Black metal bandák hány...

A Black metal bandák hány százaléka Sátánista?

Figyelt kérdés

Mert olvastam itt, hogy antikleriták (egyház politika ellenesek), meg ilyenek.


Egy károgó bandának hinnie kell szerintem a Sátánban és amit csinál, mert hamar tönkre megy a torkuk a károgásban. És ki olyan, hogy csak a pénzért teszi tönkre a torkát?


2011. aug. 30. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
2011. aug. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A másik: Kik az igazi Black bandák? Mert itt van vegyesen a lyrical themes-nél: [link]


Tehát mindenféle politika, depresszió, öngyilkosság, embergyülölet mentes.

2011. aug. 30. 02:27
 3/11 A kérdező kommentje:
A filozófia, szenvedés, nemzeti Black metal-t kihagytam.
2011. aug. 30. 02:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Amelyik azt mondja sátánista ? 100 % amelyik tényleg 5%

hova lett a maradék 95% kérem szépen ?

2011. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazi black metal:

http://www.youtube.com/watch?v=mxDiKSHqBIc

http://www.youtube.com/watch?v=InT61qDb7S8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=58o17dnB6hk

és még sokan mások...

nem tudom, hogy hány % sátánista de régebben nekem is volt a gimibe black metal bandám (én voltam az énekes-gitáros) és mi nem voltunk sátánisták... mostse vagyok az istenben sem hiszek sátánban sem hiszek azon a hiten vagyok, hogy az ember születik és meghal cél nélkül nem teremtett minket semmi és senki és azért halunk meg mer ez az élet rendje nem azér mer megharagudott ránk az isten/sátán... de ettől függetlenül általában a black metal együtteseknek a szövegeik sátánisták nem pedig ők maguk..

2011. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 30. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
A valódi kérdés, hogy ezeknek az előadóknak hány százalékát molesztálták gyerekkorukban? Szeretem a metált, de hatalmas különbség van a zene meg az ideggyenge visítás között.
2011. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na de a "visítást" eltekintve elég jó gitártémák vannak bennük. Mármint a Black metalban.
2011. aug. 30. 23:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Olvastam egyszer egy xy újságban, (most death metal-ról beszélek), hogy a Vader-nak a saját rajongóik írják a dalszövegeiket, tehát nem maguk. A Behemoth együttes pedig azt nyilatkozta, hogy- mi le*arjuk a közönséget, mi csak magunk szórakoztatására zenélünk, és a pénz miatt. (Tehát nem a közönségnek zenélnek.)
2011. aug. 31. 00:00
 10/11 IronMan84 ***** válasza:

100%-uk sátánista. A black metal zenék alaptémája a pogány, okkult kultusz. Most éppen Cradle of Filth albumokat hallgatok végig. Jó zúzósak!

Néhány black metal zenekar: Absurd, Ancient, Cradle of Filth, Deicide, Funeral Procession, Graveland, Illnath, Kataxu, Legion of Doom, Lord Wind, Lykantrop, Mystic Circle, Nokturnal Mortum, Paganlord, Satanic Warmaster, Satyricon, Warhammer, Witchery.

2011. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!