Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatnék ilyen gitárt,...

Hol találhatnék ilyen gitárt, olcsón aránylag?

Figyelt kérdés

[link]


Színben ilyet szeretnék (ha nem feketét), de az alakja biztos ilyen legyen. 22-24 érintős, 5 állású pick-up kapcsoló, 2 hangerő, 2 hangszín (esetleg)..


[link]


ilyesmit. Szerintetek ez megérné vagy nem, véleményt kérek!


2011. aug. 30. 18:30
 1/4 .schwulbini. válasza:

ez csak 3 állású pick-up kapcsoló, képen is látszik.

Én mindenképp 5 állásút keresnék

amúgy megéri, attól függ milyen anyagból, hangszedők minden, minőségétől függ, milyen árat szabnak hozzá, szerintem kérj ki szakértőt, hogy mire van szükséged meg minden, csak úgy ne menj bele semmibe, én megbántam.

2011. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen márkát? Én Cort-ra vagy Gibson-ra gondoltam. Inkább az utóbbi. Én is 5-ös-et szeretnék pick up-ból. Esetleg valamit tudsz ajánlani?
2011. aug. 30. 18:55
 3/4 .schwulbini. válasza:

Én Gibson-t vennék ha lenne annyi pénzem :D

Esetleg Epiphone, ez is "Gibson" csak ezt Kínában gyártják, amúgy azt hallottam, hogy nem sok különbség van közöttük, nem tudom, de ez olcsóbb.

ez egy Gibson Les Paul : [link]

ez egy Epiphone Les Paul Standard : [link]

A Cort-ról nem tudok mondani semmit.

Szerintem a legjobb módszerer, hogyha bemész egy nagyobb hangszerboltban, és ott kipróbálsz párat, és úgy könnyebb szerintem választani.

2011. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ahhoz, h 5 állású legyen a kapcsoló, 3 pickup kell, ez pedig ált. (super)strato gitárokon van.

ha van pénzed, akkor vegyél gibsont, de ha jót akarsz megfizetehető áron, akkor egyértelműen Cort, ha FR-tremolós kell, X6/X11-es, ha les paul, z44-eset érdemes.

2011. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!