Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatnék olyan embert...

Hol találhatnék olyan embert aki befektetné munkáját egy előadóba? Részletek lent

Figyelt kérdés
Rengeteg ötletem van saját slágerekhez, de itthon nem tudom összerakni őket mert nincs meg hozzá a cuccom. Olyan emberrel szeretnék társulni aki hajlandó lenne csapatban dolgozni velem, és az első sikerek után részesülne a haszonból. A dalok hangzásvilága a mai slágerek hangszerelését követné. Előadóként és dalszerzőként tevékenykedek, de sajnos eddig nem volt rá megfelelő mód hogy megmutassam magam. Tehát az lenne a kérdés hogy hol tudnám egy ilyen emberrel felvenni a kapcsolatot. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. okt. 15. 17:04
 1/3 Az érettségiző válasza:
Bármelyik zene konzervatóriumba bemész, nyüzsögni fognak a munkára kész fiatalok. Ők is tudják, hogy nagyon nehéz lesz nekik a konzi vége után, úgyhogy nagy részük mindent elvállal. Sőt, talán ingyen is elvállalják, mert csak egy kis hírnévre szokott szükség lenni, hogy valaki őket felkarolja. Habár nem vagyok konzis, de én is szívesen vállalnék ilyen munkát ingyen (a zenei tudásom nekem is körülbelül egy végzős konzisé). Bár ez függ attól, hogy konkrétan milyen munkára gondolsz... ahogy a "cuccokat" is be tudjuk szerezni, csak a kérdés az, hogy pontosan mit...
2011. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mbalage ***** válasza:
Van esetleg valamilyen mintaanyag is, amit fel tudsz mutatni?
2011. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szivesen beszélgetnék az elképzeléseimről részletesebben. Szóval aki úgy gondolja hogy dolgozhatnánk együtt, az egy privát levelet is küldhet akár. Előre is köszönöm. Tisztelettel: Á
2011. okt. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!