Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megszeretnék tanulni gitározni...

Megszeretnék tanulni gitározni és nem tudom, hogy kezdjem. Ti mit ajánlanátok? (inkább az válaszoljon aki tudd is, légyszi)

Figyelt kérdés

Szerintetek az online tanulás megfelelő?

Mert tanárhoz menni kicsit drága és időm sincs nagyon,viszont 15-20 percem van és mondjuk az interneten is megtudnék nézni egy leckét.Könnyen meglehet érteni interneten keresztül?


2011. szept. 4. 23:09
 1/4 Inkog Nito válasza:
Hát netről nehéz tanulni,saját tapasztalat.15-20 perc nem tudom hogy érted.Naponta?Több óra kell hozzá szerintem.Érdemes megtanulni pár akkordot pld Em,G,D,C és kész az Egyszerű dal a tankcsapdától.Én járok tanárhoz és még így is azt mondta hogy egy év mire úgy ahogy megtanulok játszani.Szóval érdemes lenne tanárhoz eljárni vagy egy olyan ismerősödtől kérni segítséget aki már tud játszani.Sokszor a neten található tabulátorok azaz érintő kombinációk a helyes megszólaltatáshoz nem pontosak.
2011. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hanusch válasza:

Ha csak a könnyű zene érdekel akkor itt egy veboldal:

[link]

az akkordok le vannak írva itt:

[link]

2012. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hanusch válasza:
Én ebből tanultam meg gitározni és a zongora akkordozást is.
2012. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mlrkl válasza:
Szia, bár már 2 év eltelt a feltett kérdésed óta és nem tudom mire jutottál, de én annak idején netről tanultam meg. Csupán egy órát voltam gitártanárnál, ott is csak azért mert szüleim erőltették, de csak beszélgetett velem, hogy miért akarok és a hat húrt mutatta be. Tudom, tovább tarthat, ha netről tanulod, de megvan az előnye is. Rengeteg pénzt tudsz vele spórolni és manapság már annyira egyértelműen magyaráznak akár youtube-on egy tutorial videóba, akár ha haverokkal összeülsz, hogy bárki meg tud tanulni szerintem netről. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam. És tudom, türelem kell hozzá és kitartás, de hidd el az eredménye kitűnő lesz. :)
2014. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!