Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most vállig érő hajam van,...

Most vállig érő hajam van, amit megszeretnék növeszteni. Ajánlanátok olyan szert amitől picit gyorsabban nőne a hajam és esetleg erősítené is?

Figyelt kérdés
Hallottam a Vitanol c szerről de én azt olvastam valahol hogy azt már nem lehet kapni ez igaz? Esetleg valami ehhez hasonló szert ismertek?
2011. jan. 13. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
na,ez engem is érdekelne.én is meg szeretném növeszteni a hajam,és már hallottam is erről a szerről,de sehol sem kaptam még.:/ esetleg ha lenne másnak valami jó ötlete az nekem is jól jönne.
2011. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 just.me ***** válasza:
Ricinus olaj.
2011. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

A Ricinu s olajtól nem fog senkinek sem gyorsabban nőni a haja értsétek már meg...Max. kevésbé törik és fényesebb lesz. Használja mindig hajbalzsamot, hetente 1-2x hajpakolás,ne vasald, mellőzd a hajformázókat és próbáld heti 2x mosni többször ne, töredezés ellen pedig hajvégápoló. Nekem így szépen nő a hajam és nekem is vállig érő volt.


19/L

2011. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyesírási hibákért bocsi:)
2011. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bánfi hajszesz


2 hete kezdtem el használni, akkor frissen festett hajra, azóta van 1 cm lenövésem...így nem hangzik soknak, de én örülök neki mert az én hajam nagyon lassan nőtt

eddig csak 4X alkalmaztam, de jól látszik az eredmény a festett hajamon :) én bátran ajánlom neked :)

remélem segítettem

Lina

2011. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.:)
2011. febr. 10. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Használj dermin ampullát + a samponját. Nem olcsó, de megéri az árát, tapasztalatból tudom. Itt tudod megnézni: [link]

Nem csak gyorsan megnő a hajad, de meg is sűrűsödik tőle.

Szia!!

2011. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!