Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan rendeljek már egy gitárt?

Honnan rendeljek már egy gitárt?

Figyelt kérdés
Nem lehet kibírni, nem lehet rendelni egy buz i gcis fasszpó gitárt, mer itt élek szlovákiában és egy rákos weboldalt nem találok ahonnan lehet pedig szlovák weboldalak de ezek a rohat tótok nem képesek csinálni egy olyan oldalt, magyar weboldal nincs ahol ki is hoznák szlovákiában vagy valami más ,mert már tele a tököm szó szerint
2011. szept. 10. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vannak magyar ismerőseid, akik szívesen elpostázzák neked. Vagy pedig írsz egy szép levelet, lehetőleg káromkodások nélkül valamelyik nagy hangszeráruháznak (hangszerdiszkont, coda, ilyesmik), és szépen megkéred őket, hogy természetesen magad állva a postaköltséget, küldjék már el ezt meg ezt. Harmadik dolog, amit csak vészesetben, hogy keresel egy szlovák hangszerboltot, el tudod mutogatni hogy mit kérsz.
2011. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmentem Kassára a hangszerüzletbe, és vettem egyet.
2011. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gitárt nem ajánlatos rendelni. Csak úgy szabad megvenni, ha ki is próbálod.
2011. szept. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!