Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban, aki nagyon tetszik, de ő azt mondja utál, pedig mindig engem néz, meg engem "csesztet"és a többi osztálytársam szerint nagyonis tetszem neki. szerintetek így akarja a tudtomra adni, vagy csak simán utál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen,nem meri bevallani.Ha oviban lennétek meghúzná a copfodat.Ha tetszik Neked is lépj,mert bátortalan,ha nem hozd tudomására ,hogy lapáton van Nálad.
2010. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
légyszi normális kommenteket írjatok. köszi! :)
2010. márc. 15. 15:35
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 15. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt hasonló esetem. Annyit ért el vele, hogy meg utáltam, még ha amúgy rendes is.


Mutasd ki, hogy nem tetszik amit csinál. Bántsd te is, ilyet nem lehet szó nélkül hagyni...

2010. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
ez kb olyan 12-13 éves szint. nem tévedek?
2010. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle?

Mivel elképzelhető, hogy félénk és nem meri bevallani, hogy tetszel neki, ezért ne szorítsd sarokba, csak valahogy ügyesen/finoman kérdezz rá és tisztázzátok a dolgot.

Én spec azokat a fiúkat szeretem, akik tudják, hogy mit akarnak és tesznek is érte ;-)

2010. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
velem is ez van -.-' megtudhatom azóta sikerült-e valamit kideríteni tetszel e neki vagy hasonlók?
2010. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KnightBalazs ***** válasza:
velem is ezt csinalja egy lany en is egy idejig ezt csinaltam vele es o is elgezte azt csinalni amit en ezzel csak jobban megutaltam ezt ne csinald hagyd a francba majd megunnya ebbol nem lesz semmi ezt tapasztalatbol mondom...
2012. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát sose lehet tudni... De ha úgy érzed tetszel neki és ő is neked, kipróbálhatnál valamit! Ha pl. egy alkalommal beszól, égetni próbál szólj valami ilyesmit: Fogd be, tudom, hogy tetszek neked! Vagy akár valami erősebbet is. Ha ez sem tántorítja vissza, egyszerűen csak kérdezd meg tőle, meddig akarja még ezt folytatni, mert akár lehetne másképp is..! :) sok sikert!
2012. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!