Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soha többé nem fognak új...

Soha többé nem fognak új együttesek, zenészek hatalmas stadionokat dugig megtölteni?

Figyelt kérdés
A 80-as évek volt a csúcs, azóta valami elveszett/lehanyatlott. Mi történt?
2011. szept. 22. 11:18
1 2
 1/15 komasa ***** válasza:
100%
A 80-as években és előtte a zenekarok nem igényeket próbáltak kielégíteni, hanem a zenéjük alapján alakult ki igény rájuk. Most meg igény alapján alakulnak zenekarok, de inkább együttesek, és ezek az igények maximum néhány évente változnak. Szerintem ezért van, hogy elfelejtődnek (csúnya magyarsággal). Ja és mindenféle zenei képzettség nélkül is befuthat valaki, mert olyan nagyon jó zeneszerkesztő programok vannak, hogy nem is kell gitárt látnod, és lehetsz Santana! Ez a szomorú helyzet! Szerintem!
2011. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokan vannak a pályán, elk*rvultak az előadók, "rádióbaráttá" váltak, nem olyan őszinték a számaik, az emberek nem adnak az igazi zenére, megelégszenek SP, Anima Sound System, No Thanks meg társaik zajával és értelmetlen agypusztító szövegeivel.Meg ugye kinyílt a NYUGAT, sokszor inkább egy Marilyn Manson koncertre spórolnak a fiatalok és nem mennek máshová egész évben.
2011. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: egyetértek az előzővel!
2011. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

ezt meg hogy érted? most is megtöltenek stadionokat.

az más dolog, hogy nem olyan zenével, mint a 80'as években..


de

http://www.youtube.com/watch?v=eTNtoCS0xfA

2011. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
nézzétek végig :)
2011. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 80asok Glam Metalja a ledvencem:D

Minden elkurvult, az 1. tokeletesen megfogalmazta.

Soha tobbet nem lesznek olyan nagy bandak, mint pl. a Guns N' Roses:(

2011. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hát,igen..a nyolcvanas éveket nem lehet visszahozni.Pedig a Guns'N'Rosest imádom:D

Meg én a kétezres évek elejét is visszasírom,amikor mindenki oda volt a nu-metálért. mára ez a műfaj már teljesen halott.__.

de azért stadionokat meg lehet tölteni úgy,hogy a közönség tomboljon:D

http://www.youtube.com/watch?v=q5NyxyPIVrU

2:28-2:45:tátva maradt a szám,amikor ezt először meghallottam.


szerintem pl.ők remek élő banda.:D

2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
haha annyira tipikus, nagyonnagyon sokan csak a GNR-t emlegetik. nekem ez már túlzás amúgy, én is imádom őket, de rengeteg zenekar van olyan jó, mint ők. nekik bejött a hírnév, de rengeteg nagyszerű zenekar van, most is és régen is. nem csak az ízlést szolgálják ki. az csak az, amit láttok a médiában stb.. de nem csak ezek léteznek. körül lehet nézni. maximum nem kerülnek stadionba. de ez már pénzkérdés. az olcsó de királyul eladható dolgokba dugják a tőkét. ennyi.
2011. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Boccs, nekem ok a kedvenceim. Es csak azert irtam oket, mert ok a 80asokrol es az oszinte zenerol ok jutottak eloszor eszembe!

De rengeteg, de rengeteg mas bandat is mondhattam volna...:D

2011. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, nem jársz koncertekre, vagy honnan vetted, hogy nem töltik meg dugig az emberek? Főleg mikor pár óra alatt el kel minden jegy fél évvel előtte stb.
2011. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!