Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Britney Spears nem a régi,...

Britney Spears nem a régi, csak csúszik lefele megint, vagy nem?

Figyelt kérdés
Hol kóvályog a kamera előtt, hol profi táncosokkal, hol fehérneműbe, hol Avril Lavigne-hasonmásként,és ezek az új dalok a Femme Fatale-n, látszik hogy az a s.ggarc Will.I.Am keze benne van..Pocsék az egész
2011. szept. 24. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol itt a kérdés? Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget.
2011. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Brit sosem lesz a régi... Sajnálom, mert tényleg tisztelem a munkásságát, de sajnos olyan mint az összeomlása előtt már nem lesz.

Azért a Femme Fatale-t pocséknak nem nevezném, van rajta egy két jó szám.

Én azért drukkolok neki továbbra is.

2011. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint már kiválogattam az albumról a normális dalokat, asszem 5 van. Az előző 3 vagy 4 albumon meg az összeset szerettem. Csak annyi, hogy hol így néz ki hol úgy, és én nem tudom már elhinni ha azt mutatja, hogy jól van, hogy tényleg jól van.
2011. szept. 28. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon összeszedte magát,az biztos,hogy a 2001-es Brit. már nem lesz,mert hiába,telik az idő...már 2 gyerekes anya,nem várhatják el tőle,hogy úgy mozogjon a szímpadon mint 10 évvel ezlőtt és az,hogy a magán életben mit csinál az csak az ő dolga,senkinek semmi köze ahhoz,hogy mit csinál szabadidejében...Szerintem most is bomba formában van :D A slágerlistákat sorra dönti meg és újra díjakat is gyűjt.Szerintem jobb,mint újkorában,a zenéje is teljesen más,sokkal Brit-esebb :D Én szurkolok neki,csak így tovább!!!
2011. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az előttem szólónak pontosan igaza van!! :D sajnos a "régi" tinédzser Brit-nek már vége.. én is nagyon szerettem az akkori dalait, de a mostani Femme Fatale albumért is odáig vagyok!! <3 :) azt a kicsilányt már soem kapjuk vissza, hiszen immár egy 30éves anyuka, nem egy ártatlan szűz kislány

most volt 5éve az összeomlása, és láss csodát mennyire összeszedte magát!! kiegyensúlyottabb és boldogabb mint valaha, és szerintem hasonló életet képzeld el kiskorában, mint amilyet most él :)))) én szurkolok neki, hogy ez így is maradjon :) bármit csinál én szeretni fogom:)

2012. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó és az utolsó előtti leírta a lényeget.

Én az egész Femme Fatale-t imádom. Szerintem nem véletlenül választották az év egyik legdinamikusabb albumává.

Az Avriles koppintásról csak annyit, hogy Avrilnek egy darab rózsaszín csík volt az első tincsében, Britnek meg több rózsaszín tincse volt, és voltak benne kékek is. Most senki sem festhet melírt a hajába mert Avril már megtette, vagy mi a zzösz? :D

2012. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért IS nem táncol ám úgy, mert 2x műtötték a lábát egyszer szalag szakadás miatt 1x meg 99-ben húzta még meg...és ráadásul már azért 2 gyereke van, 30 éves...ahhoz képest, meg amiken keresztülment(amúgy is) nagyon jó fest,nagyon jól néz ki!:)
2012. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!