Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól ez a szám?

Miről szól ez a szám?

Figyelt kérdés

Miről szól ez a szám? Mire utalhat a "kriogenikus álmok" számcím? Talán az új hajtómű-technológiára?


http://www.youtube.com/watch?v=ZQ_ocHqKb1w


2011. szept. 29. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

hú nem tudom bocsi, de szerintem ne sokra gondolj.. csak valami különleges címet akartak adni neki, aztán mindenki asszociáljon arra, ami neki tetszik... vagy lehet csak én kicsinylem le őket, de én ezt gondolom :)

mindenesetre köszi hogy megmutattad!!! rettentően tetszik

2011. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen! Örülök h tetszik. Ha akarod dobok fel pár címet még. :)
2011. okt. 2. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
ha megtennéd, köszi!! más előadóktól is, ha ilyesmik! én nem vagyok jártas a témában.
2011. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok előadót nem ismerek én se, de van 1-2 számom ami ilyesmi stílus (Psybient, Downtempo). Igaz amit kitettem elég egyedülálló mert ők keresztezték először a Downtempo-t a Dubsteppel. Az egész album ilyen, keress rá: Phutureprimitive - Kinetik. Itt egy lista azokról amik nekem vannak:


[link]

2011. okt. 2. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

ó már rég rákerestem ;)

sokat kerestem, hogy mi tetszene nekem nagyon, - ilyet akartam hallani, de sosem találtam. köszönöm! :)

a többit is meghallgatom, thx!

2011. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szívesen! :)
2011. okt. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!