Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Győr és környékén meghalt a...

Győr és környékén meghalt a zenei élet, és kihaltak a zenészek, vagy mi történt itt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje zenekart keresek, de semmi... egyszerüen pangás van és nagyon nehéz valakit is találni... most találtam ugyan egy zenekart, de az feloszlott, mielőtt az első próbánk megtörtént volna ( a dobos és a gitáros összevesztek ).

Én nem értem, errefelé ennyire nem érdekli az embereket a zenélés, vagy én vagyok rossz bolygón?

Valami tipp?


2011. szept. 29. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

én erről a zenekarról tudok csak onnan. nekem tetszik. :)

[link]

2011. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remek, ha nekem is ilyen zenekarom lenne, örülnék nagyon :'(
2011. szept. 29. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:

:D jah bocsi, nem olvastam el rendesen. azt hittem valami zenekart keresel, hogy tudd hallgatni. :)


hát akkor passz. dee biztos "Dunát lehet rekeszteni velük"! talán hirdesd magad fészbúkon, menj be a zeneiskolába hogy nincs e kedve valakinek zenélni ilyen meg olyan stílusban?... :) tuti rengetegen vannak, mint mindenhol. csak rájuk kell találni

2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
-.-' zenekart keresek.... -.-'
2011. szept. 29. 22:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudod, ezzel csak egy probléma van... féjszbúúúúúúúúk szart se ér, a zeneiskolaiak pedig hasonló színvonalat várnak.
2011. szept. 29. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! találtál zenekart azóta? csak mert most én járok hasonló cipőben mint te :)
2013. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!