Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Miskolc...

Mi a véleményetek Miskolc Avas II. ütemének Szentgyörgy utcájáról? Milyen a Sályi (lefelé menő) buszmegálló melletti panelokban lakni? Milyen ott, azon a városrészen, azon a környéken az élet?

Figyelt kérdés
Boltok, játszótér, közbiztonság, közlekedés ... érdekelne.
2011. aug. 14. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

II-es ütembe NE. Oda importálták a bennszülötteket, miután megszűnt a szonditelepi rezervátum. Nem véletlenek az alacsony ingatlanárak.


Boltok amúgy vannak, közlekedés nagyon jó, és mászkáltam már arrafelé éjjel, szóval ezekkel nincs gond, de okvetlenül akarsz olyan lépcsőházban lakni, ahol a lakók egy része nem fizet és az övékét is rád terhelik, meg hajnalig megy a tuctuczene, meg egyéb ilyen indián népszokások? Hiába, hogy az emberek nagy része magyar, egy lakóközösséget már pár ilyen család is megkeserít, és sajnos nem egy tömbbe vannak összegyűjtve, hanem elszórtan, hogy sok házba jusson.

2011. aug. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%
Én csak annyit mondok, hogy Fészekrakó. Boltok jók (választék és ár szempontjából is: pl spar, tesco, de a cora, lidl sincs messze), közlekedés kiváló, közbiztonság borzasztó, játszótérre meg nem engednéd ki a gyereket a sok purgyé miatt. Ha a Szentgyörgy úti (kis tesco) megállója melletti új panelokra gondolsz, azok kiválók, oda (még) nem települtek be a nemidénbarnultak. De a sima szockorszakos panelok, amik panelprogramba részt vettek, kis eséllyel nyerők. :)
2011. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kérdésem már csak az lenne, hogy tapasztalatból mondjátok, vagy csak mendemonda alapján? A helyzet ugyanis Miskolcon pl. a Szentpéteri kapu környékén sem sokkal rózsásabb, annak még sincs ilyen híre.

Legutóbb múlt héten álltunk meg elnyalni egy-egy jégkrémet egy bolt előtt, és ameddig a szem ellátott, nem láttunk más magyart rajtunk kívül. Pedig egy nagy téren volt ez...

2011. aug. 30. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Én ismerősök alapján, de nem annyira közeliek, szóval inkább a másik válaszolóra hallgass :) nem lakom messze tőle amúgy, de nem ott, arrafelé csak mászkálni szoktam, de nem be a házakba.

Szentpéteri kapuról még nem is hallottam ilyet :O

2011. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!