Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy világsztár jön Mo-ra, akkor bujkál?

Figyelt kérdés

Britney most koncertezik nálunk és mutatták a tvben, hogy amikor megérkezett, esernyővel takarták el. De miért? Miért kell titkolni, hogy megérkezett? Nem azért jön ide, hogy a rajongók lássák? Akkor meg mit bujkál?

Nem Csak Britneyre vonatkozik a kérdésem, hanem minden világsztárra, aki eljön hozzánk.

Ja, meg órákig állnak a hidegbe a rajongók a hotel előtt és arra nem képesek, hogy kimenjenek hozzájuk, vagy legalább kinéznének az ablakon. Miért ilyen távolságtartóak a rajongókkal? Én biztos kimennék hozzájuk, ha hideg van még meleg teát is kiküldenék nekik. :D


2011. szept. 30. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak MO-n bújkálnak, hanem mindenhol. Mondjuk érthető is, mert koncertezni jöttek, nem pedig anyagot szolgáltatni a helyi bulvárlapoknak.
2011. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez az énekestől is függ. Egy Britney Spears félétől ne várd el, hogy majd kimegy a rajongókhoz. Ha jól emlékszem Lady GaGa küldött sütit a kint várakozó rajongóknak, de pl a 30 Seconds to Mars ki is ment hozzájuk, autogrammot is adtak meg minden..
2011. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az ő fejével gondolkodsz, neki ez egy munka. Annyit dolgozik, amennyire a szerződése szól, ergo amiért pénzt kap. Ha az annyi hogy kiáll a színpadra és elénekli x,y,z számot akkor nem köteles többet tenni. Mint ahogy egy munkahelyen te is csak a dolgodat vagy köteles elvégezni, de nem vagy köteles jó pofát vágni a kollégákhoz.

Én meg amúgy a rajongókat nem értem hogy mi a sz.rt állnak ott, hiszen a csapból is ezek a sztárok folynak, láthatják őket éppen eleget. Nem értem hogy mit várnak, mit remélnek? És ha mondjuk kinéz a sztár az ablakon vagy küld ingyen sütit akkor mi van? Nekem ez komolyan magas...

2011. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk amikor Keanu Reeves itt volt, tök normális volt...

Szerintem a színészek jobb fejek, mint az énekesek.

2011. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Az utolsó előttinek üzenném, hogy a sztárokat láthatjuk eleget, de csak tvben meg újságban. Én nem szeretem pl. Britneyt, de a rajongóinak biztos hatalmas öröm lett volna, ha a csaj kimegy hozzájuk. Élőben sokkal nagyobb élmény látni egy világsztárt. Nem minden nap találkozhatsz világsztárral.

A 30 Seconds to Mars fiúk meg rendesek voltak,hogy kimentek a csajokhoz. Elvégre azért jönnek ide, hogy lássák őket a rajongók és nem feltétlenül csak a színpadon. Ezek szerint vannak normális világsztárok, akik nem olyan távolságtartóak.

De akkor sem értem, hogy sokan miért bujkálnak, lehetnének barátságosabbak a rajongókkal, elvégre belőlük élnek, ők veszik a lemezt.

2011. okt. 1. 12:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és sztem a világsztároknak kellene rajongói fejjel gondolkodni. Lehet unják már, hogy bárhova mennek mindenhol sikítoznak utánuk, de egy rajongónak hatalmas élmény látni a kedvencét. Az meg még jobb, ha a sztár szóba áll velük vagy kimegy hozzájuk.
2011. okt. 1. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Az amerikai sztárok nagyon távolságtartóak (legalábbis európában), szerintem azért, hogy még jobban meg legyenek őrülve értük, hozzátartozik az imázsukhoz az elérhetetlenség. az európai zenészek nyitottabbak ilyen szempontból.
2013. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!