Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem ezek a menö zenék...

Miért nem ezek a menö zenék az SP és társai helyett?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=DJj94ooJUwY&feature=related


Szerintem 1000x jobb és színvonalasabb zene mint a fent leírtak.De akkor miért nem ez a "divat"?


2011. okt. 1. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert Sp-t és társait sztárolja a média. Nagyon sok igényes, magyar zene van, csak az nem ilyen tucat termék, és az már nem jó...
2011. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem értem miért ezeket kell sztárolni amikor pl egy ilyen zenét szerintem senki nem pfujolna stb és a bevétel is több lenne (gondolom)
2011. okt. 1. 23:58
 3/10 Panda Péter ***** válasza:
a zenei ízlés szubjektív. vagyis lehet sz@r is. és ahogy látod, ebben az országban a zenei cd-ket megvevő réteg ízlése elég ramaty. ergo hiába lenne igény minőségibb zenére, a kiadók nem fogják felkarolni, mert a réteg, ami igényli, inkább lecsápolja a netről. a tinip.csák meg veszik a lemezeket, ergo azt kell sztárolni, amit ők szeretnek.
2011. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aha!Értem!Pedig én inkább letöltök egy szart és megveszem a jót mert annyit megérdemel az eladó (youtube-n minden szám szinte meghallgatható így eldönthető jó-e vagy sem)
2011. okt. 2. 00:04
 5/10 anonim ***** válasza:
nem érted?? a buta csajokból ömlik a pénz, ők rajonganak, sírnak és fizetnek bármiért... ennyi. nyomjunk eléjük egy cukipofát jó, közepes, vagy rossz-de olcsó zenével, és jó lesz az..
2011. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nabasszus... ilyen felvezető után azt hittem, belinkelsz valami tényleg jó zenét. De ez egy unalmas, középszerű valami, a hangszerelése, a formája, a stílusa sablonos, a szövege nagyon okos akar lenni, így semmitmondó, egy pozitívum benne, hogy a csaj egész normálisan énekel. Ja persze, meg a szuperkülönleges bő szekundok a a dallamban...


Bocsi, de ha eközött és a mizu között kellene választanom, akkor az utóbbira esne a választásom, mert azon legalább röhögni lehet...

2011. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Panda Péter ***** válasza:
igazából a kiadók merevségével és kapzsiságával van a gond, illetve azzal, hogy a "rétegzenéknek" kb nulla támogatottsága van.
2011. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 00:24


A "bő szekund" jellemző a magyar zenére. :)

2011. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Útálom az ilyen SP-féle önjelölt "sztárokat", de őszintén szólva a belinkelt zenédtől se ájultam el.:/
2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Am jah...azt hittem valami Aerosmith-t vagy valami jot belinkelsz, erre es...
2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!