Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero és társai helyett találta...

Nero és társai helyett találtam volna egy jobb programot?

Figyelt kérdés

Nero verziókat sokan szeretik, de szerintem elszállt felette az idő, piszok nehéz ingyenessé is tenni.

Kipróbáltam az alábbit és megállapitottam, hogy többet és jobbakat produkál:

[link]


2011. jan. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Tény, hogy én sem megyek előre a Nero-val, jelenleg is a 8-at használom, de én 1x próbáltam egy másik íróprogramot aztán jött a kavarodás :-D Gépem vitte én DVD lejátszóm is anyumé nem pedig az sokkal jobb mint az enyém :-D
2011. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

felhagytam én is a Nero val mert elbaszta mindig a lemezeket, meg eleve elfoglal vagy 3-400mb-ot

helyette Burn4Free van

2011. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végtelenül unom már a Nerot meg társait, követelményeimet egyik sem elégiti ki maradéktalanul, ezért is keresgélek.

Annak, akit érdekel ez az izgalmas téma, kipróbálhatná és megoszthatnánk a tapasztalatokat.

Innen vettem le: *****

Egy kis illusztráció, balról jobbra: Data Disc,Music Disc,

Videolemez, Copy Disc, Vegyes lemez,Lemez segédprogramok, Képgaléria lemez. A második link a Video menű kibontása.

[link]

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 12. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
ne reklámozz b@zdmeg.Ashampoo10foreva.
2011. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!