Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cat Stevens kicsoda-micsoda?

Cat Stevens kicsoda-micsoda?

Figyelt kérdés

Végre sikerült kiderítenem, hogy a "futottak még / Extras" sorozat címzenéje Cat Stevens - Tea for the Tillermann c. számából egy 1 perces részlet.


Eddig még nem hallottam ezt az előadót, vagy csak a nevét nem ismertem? Valaki ismeri?


2011. okt. 2. 00:12
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
100%

az ide járó emberek immunisak a kereső használatára???

[link]

2011. okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, hát ennyi erővel a gyakszi kérdéseinek 99%-át ki lehetne húzni...


Megnéztem. Iszonyatosan sok szöveg van ott, annyira nem megy még az angol, azért is kérdeztem itt.


Letöltöttem egy csomó zenéjét, tök jók. Olyan John Lennonra hajazós. Nem énekelte senki magyarul anno?


A Harold és Maud c. filmet például véletlenül láttam (kicsit meredek a témája) amiben 4 betétdala is van a Tea for Tillermann-ról.


A wild world meg mintha más feldolgozásban ismert lenne, talán valami jamaicai énekelte, és innen a Ladánybene? De ez csak óvatos tipp.

2011. okt. 2. 00:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvan!

[link]

valami Skins feldolgozást nyomatnak a keradókon, ez az.

2011. okt. 2. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!