Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Versailles japán zenekarban...

Versailles japán zenekarban ki a lány és ki a fiú? + ki kicsoda a képen?

Figyelt kérdés
kép: [link]
2010. jún. 24. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:

a jobb szélsőről tudom, hogy lány.. (piros ruhás)


de a többiről nagyon nem tudom eldönteni milyen nemű :S

2010. jún. 24. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Balról jobbra:

Teru - gitár, Jasmine You (már meghalt) életében basszusgitáros volt a bandában, Kamijo - ének, Yuki - doboknál, Hizaki - gitár


A másik. Mindegyik fiú. Ne tévesszen meg az erős smink, a ruha. Akad a japán bandák között, aki ennyire elnőiesedik egy stílus kedvéért. Ennek az okát pontosan nem tudom, amit pedig feltételezek mivel csak feltételezés szintjén áll valószínű nem az igazságot rejti.

Arról még szeretnék szót ejteni, hogy a női ruhába bújtatottak férfiak maradnak a kosztüm alatt, vagyis minden férfiakra jellemző nemi jellegük megvan. Ha épp nem turnéznak, vagy interjún vannak, levakarják magukról a sminket, szétbontják a hajukat (Hizakinak azt hiszem eredetileg hosszú a haja) és úgy már teljesen látszik, hogy férfiak - és bocsánat, de elég csúnyák is tudnak lenni 6 kilo vakolat nélkül. Néha még sminkben is, a képeket azért erősen retusálják.


Júliusban koncerteznek nálunk, elég sok rajongója van az országban, rajongói honlapok is foglalkoznak velük. Legközelebb ne azonnal itt tedd fel a kérdésed.

2010. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hizaki nem lány (a piros ruhás). Fiú.
2010. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

nem igazán találtam a kérdésnek megfelelő kategóriát..

2010. jún. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!