Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb fajta/márkájú...

Melyik a jobb fajta/márkájú gitár a kettő közül? Lent.

Figyelt kérdés

Fender Squier SA-105 akusztikus gitár


vagy


Harley Benton HDB110 akusztikus gitár


Melyik a kettő közül a jobb gitár? A kettő közül melyiket vennétek meg?


2011. okt. 4. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazért a pénzért amit ezekre költenél, használtan sokkal jobbat találsz.
2011. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács!

Az életed során sose vegyél Harley Benton gitárt! A Fender sokkal jobb! És szerintem használtan se vegyél!

2011. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Squier szerintem minőségibb :) én Harley Bentont nem mernék venni :D
2011. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A másodiknak: Egy USA Fender és egy Fender Squier között ég és föld a különbség. A Squier kb ugyanaz a kategória mint a Benton (ami egyébként gyárt jó dolgokat). Ha egy tényleges tanácsom lehet, egy dolgot ne vegyél soha, Staggot.

A használt hangszer meg nem olyan mint egy használt budipapír. Ha találsz egy igazi, beérett gitárt, amíg élsz nem lesz vele bajod. Sokkal nagyobb az esélye annak hogy egy új gitár tönkremegy, minthogy egy használt, mivel annak nagy valószínűséggel előjöttek a hibái, ha voltak, de úgy persze úgy sem vennéd meg.

Szóval a tanácsom marad, keress használtan, de mindenképpen próbáld ki mielőtt megveszed (vagy próbáltasd ki ismerőssel, a lényeg hogy nézzétek meg).

2011. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Ha újonnan veszed meg, akkor egy-két év múlva úgy is kijönnek a hibái és pluszban pénzt kell rá költeni. Használt hangszert csak akkor érdemes megvenni ha van lehetőség kipróbálni, mivel ha pár év használat után nem hibásodott meg, valószínű a közeljövőben sem fog (bár ki tudja... xD) Szóval helyzetfüggő :D
2011. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy Stagg akusztikus gitárom van és semmi baj nincs vele!
2011. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azon kívül nem is próbáltál mást, legfeljebb ilyen noname dolgokat.
2011. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én tavaly nyáron vettem 18 ezer ft ért egy Johnson stratot, kb egy squier bullet strat re hasonlít a hangja csak ennek sokkal jobb a közép és magas hangtartománya. Szerintem ez a gitár kb 10 éves látni hogy meg van sárgulva a műanyag és jön ki a fából az erezet (legalább nem pozdorja, vagy rétegelt lemez) és annyi baja volt hogy a pick up kapcsoló ki volt kopva és nem váltott rendesen.(2 ezer ft vaterán)
2013. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!