Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki a Rock-ot hallgat az...

Aki a Rock-ot hallgat az általában liberális?

Figyelt kérdés
Mivel a rock mindig a nem beletörődést és a szabadságot szimbolizálja.
2011. okt. 6. 11:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Hát, aki nemzeti rock-ot, teszem azt Kárpátiát, vagy sőt Egészséges Fejbőrt hallgat, az nem éppen liberális.

Bár ez utóbbit zenének se nevezném, és Kárpátia mint zenekar szintén nem egy nagy durranás, sőt, enyhén szólva is csak súrolja a középszerűséget. (igen, én magyar ellenes vagyok, tudom ezt fogjátok mondani) Attól hogy valamit nemzeti színű szalaggal kötnek át, nem lesz jó.


Na mindegy.


A rock eredetileg a lázadó ifjúság zenéje volt, akik szabadok akartak lenni, lázadni akartak a rendszer, a szüleik a társadalom, stb ellen.


Mára megváltozott mindez. Hiszen vannak magukat rock zenekarként aposztrofáló tini-akármik, aztán láttam olyan ,,rock" zenekart, amelyik hangosan szid mindenkit aki nem fehér...hát érdekes, hogy van rasszista rock is.


Főleg ha eszembe jut egy régi film, a Hair...na mindegy.

Aki Diviízi 88-at hallgat annak hiába mondanám hogy a világ legjobb gitárosa is fekete volt...na mindegy.

2011. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sokféle rockzene létezik. Liberálistól a skinhead-ig, kommunistától a fasisztáig.

De egyetértek az egyik kommentelővel: a rocker általában rocker.

2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!