Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki szereti a rockot! Mikor...

Aki szereti a rockot! Mikor szerettetek bele ebbe a zenei műfajba? 15/F

Figyelt kérdés
Én ovis koromban (kb. 5-6 éves koromban).
2011. okt. 9. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Azt a napot soha nem felejtem el.=)

Tavaly nyáron,júliusban(18-án) a Viasat3-on hallottam az Evanescence-Bring me to life-ot és akkor abban a pillanatban tudtam,hogy nekem rock-ot,illetve goth rockot kell hallgatnom.

hát röviden ennyi,nem akartam regényt írni,bár tudnék.:D

14/L

2011. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én olyan 10-11 évesen, de előtte is hallgattam már pl Dalriadát, persze akkor még nem tudtam hogy ez mi, csak hogy jó:D
2011. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Kb. 12 évesen, azóta sem ereszt. De én inkább metál párti vagyok.

16/l

2011. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Kb. még bölcsődés lehettem, 80-as évek közepe, lakótelep, mentünk a közértbe, és a mai napig tisztán emlékszem, hogy a közért sarkára kirakott óriási hangszóróból üvöltött a Europe - Final Countdown című száma, pont a szóló rész.. na, pont azóta vagyok rock/metál fan :D
2011. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
3 éves koromban, az első koncertemen ^^
2011. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem pont Az Europe az egyik kedvenc bandám és az egyik legnagyobb számok a Hero a favorit perpillanatban, de gyakran hallgatok Hooligans-t, Bon Jovit, Green Dayt, Tankcsapdát és egyéb rockbandákat :)
2011. okt. 9. 22:43
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, a 80as évek/90es évek elejéig még voltak zenekarok, a mai sz*rok a közelébe se érnek. Nálam a toplista kb: Black Sabbath, Ozzy Osbourne, AC/DC, Guns n', Iron Maiden, Hammerfall, magyar vonulatból Pokolgép, Edda, Omen, meg Tankcsapda korai számai.. Mindössze egyetlen zenekart tudnék mondani, aki mostanában kezdte, és elég jól adja, a Finntroll, bejön az a folkzenével kevert metál :D
2011. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen.

Ha én is megnézem, akkor az összes zenekar, amit hallgatok, a 80-as, 90-es években élte fénykorát, szerencsére még ma is folytatják a zenét.

80-as évek metáljánál nincs jobb :D

16/l

2011. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Két metálfanatikus unokatesóm mellett lakom imádom őket mái napig :) Idősebb unokabátyám ölében egy évesen már metált hallgattam és élveztem azt hiszem ezzel mindent elmondtam :D Ebben nőttem fel szóval mindig is szerettem :)
2011. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
előző vagyok elfeletjettem hogy 15/L :)
2011. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!