Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki szereti a rockot! Mikor...

Aki szereti a rockot! Mikor szerettetek bele ebbe a zenei műfajba? 15/F

Figyelt kérdés
Én ovis koromban (kb. 5-6 éves koromban).
2011. okt. 9. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi szeretnének ? Szeretnek különcködni ilyen gagyi szar b*zi zenékkel mint a rock....

Istenkém......

2013. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egy szánalmas fos vagy színdyke. Ilyen kis kaki módszerekhez folyamodsz hogy lepontozgatsz másokat, mert te egy buta igénytelen liba vagy. Gondolhatom milyen zenéket szeretsz, Lady Gyagya, FLuor és társai... De akkor legalább ne jönnél ide főleg ne ilyen éretlen hozzászólással. Zavar hogy intelligensebbek vagyunk nálad? Jó zavarjon, én speciel lekakillak forrjál a saját dühödben, az szär kis lepontozgatós módszereiddel, minthogyha akármit is számítana az a kis szär százalék.


Na szóval, én olyan 4 éves korom óta szeretem tudatosan a rockot mivelhogy ebbe nőttem fel. Akkoriban a kedvenceim voltak: Iron Maiden, Linkin Park, Nightwish. Utána jött a többi. 8 évesen ezek voltak: HammerFall, Iron Maiden, Guns N' Roses, Metallica, Nightwish, Dream Theater, Linkin Park, Limp Bizkit... Utána kezdtem nagyon sok rockot hallgatni, azóta az a 7 év alatt eléggé kiforrott már a véleményem, ízlésem most a kedvenceim: Pink Floyd, Nightwish, Guns N' Roses, Metallcia, Scorpions, Queen, RHCP, Europe

2013. febr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még muszáj megemlíteni a Lynyrd Skynyrdet és mondjuk a Deep Purplet a mostani kedvencekhez.
2013. febr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Apu is mindig rockot hallgatotta kocsiba, mikor oviba vitt, meg itthon is.. ugyhogy én is kb már 5 éves korom óta nagyon szeretem 14/L
2013. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!