Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne hörgős énekhang...

Hogyan lehetne hörgős énekhangom? (lány vagyok) Fontos!

Figyelt kérdés

Halálhörgéseket akarok vagy legalább üvöltve énekelni (metál zenekarba vagyok vokál), olyat mint az Arch Enemy énekesnője.

http://www.youtube.com/watch?v=n9AcG0glVu4 Azért nem ilyen durván, de azért jó legyen.


2011. okt. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát, meg lehet tanulni screamelni. Pontosan nem tudom hogy kell, de rekeszizomból kell kinyomni a hangot, és nem torokból. Meg ha fáj, miközben csinálod, akkor rossz technikát használsz. Nem nagyon értek hozzá, de már próbálgattam, és párszor sikerült. :D A neten vannak fent erről videók, vagy ha biztosra akarsz menni, némelyik énektanár is meg tud tanítani rá. Csak az drága. :S
2011. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

Én már nézegettem itt pár kérdést, próbálgattam, de mindig valami hülye hang jött ki a torkomon, néztem egy videót is a neten. És ami a vicces: rokonom zeneiskolában tanár, én is zenesulis vagyok, de hozzájuk nem megyek, mert így is haragudnak rám, hogy miért nem járok be az elméletire.. xd szóval hozzájuk nem mehetek.. majd haveroknak szólok ők biztosan segítenek!:)

2011. okt. 18. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Angela gyomorból énekel, valahogy úgy próbáld meg. (Én sem értem, hogy ő hogyan csinálja, de állítólag úgy:D)
2011. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még aktuális ez a téma (tudom, hogy 4éves)? mi lett veled (kérdezővel) végülis, megtanultál hörögni? én épp most tanulok, nincs kedved beszélgetni? jól jönne segítség :D
2015. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja am szintén lány (21év) előző vagyok
2015. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!