Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz lenne egyedül...

Szerintetek gáz lenne egyedül menni Rammstein koncertre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni, de nincs ki eljöjjön velem :( És egyedül szerintem nem lenne olyan jó. Plussz drága is lenne, mert a jegy+szállás+vonat 30k alatt nem jönne ki.
2011. okt. 19. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem, hogy egyedül elmennék egy koncertre... főleg nem messzire
2011. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én elmennék egyedül... Children of Bodomra is egyedül mentem, na és. A többiek menjenek és nézzenek Rihannát együtt.
2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozom... Kár lenne kihagyni, ezért lehet, hogy még egyedül is megérné az élmény meg a pénz, mert a Rammstein koncertek mindig nagyon látványosak is. De akkor szervezni kéne vm. szállást is, mert én sem pesti vagyok... nem szeretem az ilyen zűrös dolgokat. Én még nem tudom...

Te hogy döntöttél?

2011. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én úgydöntöttem, hogy elmegyek, mert kb 7-8 éve az egyik kedvenc zenekarom :) Tegnap meg is vettem a jegyet. Ha akarsz jönni siess, mert már nincs sok jegy. Amúgy tudok ajánlani egy jó szàllást. Írj privit és megmutarom, meg azt is leírom hogy jutsz oda , ha akarod.
2011. okt. 26. 11:47
 5/14 anonim ***** válasza:
De neked is már csak 18.900-as jegy volt? Azok is ennyire fogynak?
2011. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy megnéztem, és nekem éjfélkor van vonatom, lehet megvárom azt... (mondjuk biztos nagyon szét leszek esve addigra). És te ülőhelyre vettél? Az milyen lehet, úgy hallottam, hogy föl se szabad állni.
2011. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen már csak az volt. Az összes 18900-as ülőhely, de ha jól látom, akkor nincs rossz helyen, közel van a színpadhoz. Amúgy már csak a 102-es szektorban volt már csak tegnap szabad hely, ha jól láttam.

Ez a szállás amúgy 8500ft lenne egy éjszakára és 3 csillagos hotel, már sokszor voltam ott és nagyon jó, jó környéken is van.

2011. okt. 26. 14:54
 8/14 A kérdező kommentje:
hoppá kicsit sok a szóismétlés, bocsi
2011. okt. 26. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is egyedül megyek fel. De hogy hogy jövök haza, az még kérdéses:D Ti honnan jöttök?
2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én Balatonboglár. Ha tèged érdekel a szállás megírom :D
2011. nov. 4. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!