Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az a 80-as,90-es évekbeli...

Ki az a 80-as,90-es évekbeli előadó, akit szerettél?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: Squezeer, Britney (még az elején), Szandi, stb. Nem baj, ha ciki, legalább nevetünk egy jót! Hajrá!
2009. máj. 3. 18:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
van még pl Emergency House, Nika, E.C. Dance Stars, stb...
2009. máj. 3. 18:54
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Roxette, Dr. Alban, Haddaway, DJ Bobo, Mr.President, La Bouche- most is ezek a legjobb bulis számok, én nem tartom cikinek, hogy még most is hallgatom ezeket
2009. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Roxette rajongó voltam én is. Szerettem még a Boss-t,és a New Kids on the block-ot. :)De amiket az első leírt azokat is nagyon szerettem. Sőt,most töltögettem le megint őket. :)
2009. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg nagyon jók voltak, de magamtól sosem jutott volna eszembe. Köszi az emlékeztetőt! Várok még válaszokat!
2009. máj. 3. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Huh, fiúk-lányok, vannak még Roxette-rajongók? :)


Akiket szerettem: természetesen Roxette, aztán Bon Jovi, Alice Cooper (de csak a Poison miatt), Kim Wilde, Mariah Carey, Depeche Mode, a-Ha, Laura Branigan, Nena, Madonna (a mostani dalai nem igazán tetszenek), Cyndi Lauper, Modern Talking. Sok nem jut most eszembe, de nézd el nekem, mert akkoriban még icipici gyerek voltam.


És akiket már kicsit szégyellek a 90-es évek elektronikus zenéjének stílusából: La Bouche, Dr Alban, 2Unlimited, és félve írom le a nevüket - DJ Bobo, Vengaboys, Mr President. :)

2009. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 werte ***** válasza:
100%
rengeteg van. Ace of Base, 2 unlimited, Fun factory, captain jack, kozmix, emergency house, robert miles, c-block, five, BSB, Whigfield, rednex, captain hollywood project...stb stb a hely és idő hiány miatt etc etc
2009. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
es meg van Sandra is :D
2009. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

rednex, júúúj, hogy jutott eszedbe? őket én is nagyon szerettem, főleg a spirit of the hawk c. számot. Nagyon jókat írtatok! köszi.

utolsótól kérdezném: ki az a sandra? rá nem emlékszem.

2009. máj. 4. 08:47
 9/15 A kérdező kommentje:

ja, mégegy eszembe jutott:

The Kelly Family - gyerekként nagyon szerettem őket hallgatni. mai szemmel nézve viszont... ááá.

írtok még előadókat?

2009. máj. 4. 08:51
 10/15 werte ***** válasza:

Sandra? (in the heat of the night)


80-as évek német discos énekesnője. Férje Michael Cretu. Jelenleg ők ketten az Enigma együttes tagjai!

[link]


tudnék még pár együttest. ha kell küldhetem mailben is. Amúgy több 100 db 90-es évek zenéim vannak!;)

2009. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!