Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc számod? (angol)

Mi a kedvenc számod? (angol)

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sok van, a kedvencem a Paramore azon belül most az Ain't fun :D, de szeretem még Ellie Gouldingot is, tőle is több van amit kiemelnék most talán az a Beating heart
2014. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Van egy jó pár, de örök kedvenceim:


Slayer - Raining Blood

Sodom - Agent Orange

Cattle Decapitation - Forced Gender Reassignment

Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face

Slipknot - The Blister Exists

GBH - Give Me Fire


Ha nem metal, akkor Desperado - Táncolj!, Micsoda nő ez a férfi, Egy bolond százat csinál, Oceana - Endless Summer (ezeket azért szeretem, mert a gyerekkorom jelentős részében ezek szóltak, és a szívemhez nőttek)

2017. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jelengleg Barbra Streisand -Woman in love; magyarból meg:

L.L. Junior - Mr. Raggamoffin

2017. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*rájöttem,hogy ez nem az, akkor nem tudom , miért van az is odaírva alá, a dj a kedvenc számomos egyik videó alá:D XD
2017. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*rossz cím van a videó alatt, mostanában bukkantam rá, és mindig az egyik sorra kerestem rá, és ezzel a címmel dobta ki azt a számot, amire gondolokXD Bocsánat, nem jártam utánaXD
2017. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Avriltol a "let me go"
2020. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!