Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » New Yorker-ben szóló számokat...

New Yorker-ben szóló számokat meg lehet találni valahol?

Figyelt kérdés
A minap egy nagyon jó, dallamos szám ment az üzletben, egy nő énekel. Lassú dal, és több benne a dúdolás/vagy elnyújtott szótagvég(amibe vokalisták is kapcsolódnak), nem tudom pontosan. Sajnos fogalmam sincs, ki ő. Próbáltam már keresni, de nem tudom megtalálni.
2011. okt. 27. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyugodtan odamehetsz egy szimpatikus eladóhoz, és megkérdezed, hogy miről megy a zene. CD, szalag, vagy mi. Egyszer egy étteremben hallottam egy tök jó számot, és addig kérdezősködtem (persze udvariasan), hogy végül a CD-tok is előkerült. :)
2011. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, igazad van, de sajnos későn kapcsoltam, hogy "basszus, ezt megkérdezhettem volna az eladótól is", ráadásul egy kiszolgáló volt csak, és egyre több vevő jött...Ezek szerint akkor nincs lehetőség meghallgatni az ott játszott számokat:/
2011. okt. 27. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami központban állítják össze olyan számokból, amikért fizettek az Artisjus-nak (vagy kinek). Szóval abban igazad van, hogy ők talán nem is tudják, mi megy. :(
2011. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!