Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha olyan zenét hallgatok ami...

Ha olyan zenét hallgatok ami a gyilkolásról szól, én is ölni fogok?

Figyelt kérdés

Mert mondják, hogy a zene hatással van az ember lelkére, a szellemére.

Ha olyan zenét hallgatok amibe azt mondják, hogy "öld meg a tanárod!" akkor meg is fogom tenni?


2011. okt. 31. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatással van ránk, befolyásolhatja a hangulatunkat, de azért nem ennyire drasztikusan, legalábbis szerintem ez igen ritka.
2011. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan mondták, hogy ne hallgassak black metalt mert sátánista leszek, templomokat fogok gyújtogatni de már vagy 16 éve csak azt hallgatok és semmi bajom nincs, ugyanolyan vagyok mint előtte. Nyugodtan hallgathatsz nem lesz semmi bajod ;)
2011. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék.

http://www.youtube.com/watch?v=gCM4HzsCiJw


Remélem az angol címét le tudod fordítani. :)

2011. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, bár a zene valóban okoz hangulat változást de normális keretek között ilyesmi nem történhet.

Akinek pedig ilyen hajlamai vannak az zene nélkül is fog.

2011. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan, mint a GTA játékokra fogni, ha valaki megölt valakit. Hülyeség játékra, zenére, filmre fogni a bűnt, mivel a tette csakis őrajta múlik.
2011. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hiszen hasfelmetsző jack is metált hallgatott...
2011. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!