Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért néz bolondnak a korosztá...

Miért néz bolondnak a korosztályom nagy része mert nem tuc-tuc zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Engem valahogy az ilyenek fognak meg nem a divat hülyeségek..:

http://www.youtube.com/watch?v=jBbFLn6llYg

http://www.youtube.com/watch?v=h-XMQusB0NE


Amúgy 15 éves vagyok.


2011. aug. 5. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A korosztályod nagy része ízlésficamos, nem te. Rám is furán néztek, mikor megtudták, hogy ilyesmiket hallgatok - sosem nézték volna ki belőlem -, de nem érdekelt :D
2011. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, de már kezdem megszokni...

Sőt, nálam rosszabb a helyzet, mert én főleg folk-metált hallgatok, úgyhogy még jobban megkapom, mintha "mezei" rock/metált hallgatnék. xD

Egyébként nem igazán értem, mert ilyen zenéket is hallgatnak legalább annyian (ha nem többen), mint a fluor tomikát, de akkor hol vannak az ilyenek? Csak mert az osztályomban is 30-an vagyunk, ebből 3-an vagyunk, akik normális zenét hallgatunk...

Ha esetleg van kedved beszélni egy "sorstárssal", akkor ha gondolod, írhatsz privátot. :D

15/L

2011. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz velük

egyébként azért néznek bolondnak, mert a legtöbben olyat hallgatnak, te meg nem, és így különc vagy és nem olvadsz be közéjük

sose bánd

2011. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Okés írok :D Amúgy én is szeretem a folk-metált Ensiferum,Eluveitie kedvenceim közé tartoznak :)
2011. aug. 5. 00:45
 5/22 A kérdező kommentje:
Írtan privit:) Hát nem tudom hol vannak..Nálunk az osztályba 34 emberből 1 rocker srác van az is elköltözött és szeptembertől már egyedül leszek.Ilyen emosok közé nem fogok beállni :D Meg hát kisvárosba nincs sok ember ahol lakok szóval elég agyhalál az egész.De elméletileg lassan költözünk be a városba és akkor eljön az én időm remélem.
2011. aug. 5. 00:51
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Jól van én is hallgattam ilyeneket... Majd kinövöd... :)

Magyar hip-hop életbe belekeveredtem és ott ragadtam...

18/L

2011. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi poénból mindig piszkáltuk egymást zenék miatt,de sose volt senki megszólva,hogy mit hallgat.Mondjuk nagyon vegyes társaság volt,nem tűnt ki senki.
2011. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Sajnos a korosztályunk legnagyobb része nem normális, zenei téren sem, öltözködésben meg pláne, másról ne is beszéljünk... elég szomorú ez, legalábbis nekem nagyon :/

16/L

2011. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
3 év alatt nem nőttem ki sőt :D Pár éve még rock mellet rapet hallgattam azóta csak metál és rock :P
2011. aug. 5. 00:59
 10/22 anonim ***** válasza:

én még a szerencsésebb rocker vagyok.

egyedül én vagyok rocker de emiatt tisztelnek :D

2011. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!