Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc előadód?

Ki a kedvenc előadód?

Figyelt kérdés
valaki különlegesre gondolok,nem olyan népszerűre mint lady gaga hanem olyan elbújt hírességre mint a hiperkarma vagy a kasabian esetleg az artric monkeys.
2011. nov. 5. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

a székely fiúk:

lung lászló zsolt és kozma attila az open stage

2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár ez együttes de a Magashegyi undergrund.link: http://www.youtube.com/watch?v=iQbuDaD-a-g
2011. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Moonshine Bandits, Colt Ford, Brantley Gilbert, Pistol Annies, Trent Tomlinson, stb.stb, van egy rakás ilyen kedvencem :D... Persze nemtom mennyire számítanak elbújtnak.
2011. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Chimaira, Mushroomhead, Killswitch Engage, Metallica, Lesbian Bed Death, Slipknot, Static X
2011. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Elbújt hírességek mint az Arctic Monkeys?:D Az utóbbi 6 évben nekik van a legnagyobb reklámjuk Angliában.
2012. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hiperkarma, monkeys, ezek nem "elbújt hírességek", csak másfajta stílust képviselnek, mint a nálunk népszerű popslágergyárosok. hiperkarmának elég nagy rajongótábora van, nem mondanám elbújtnak, egyébként konkrétan most fognak koncertezni Londonban :D A sarki majmok meg ahogy előttem is írták, elég nagy népszerűségnek örvendenek, nekem speciel a kedvenceim a Muse-zal egyetemben. Tehát nem elbújtak, csak más, ami itthon nem fut annyira. Az indie nem olyan menő nálunk.
2012. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) tudom, hogy angliában nagyon hiresek de ha ittjon megkérdezek 10 embert 8 nemtudja hogy kik ők

várok még válaszokat:)

2012. ápr. 29. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
én szeretem a manowar-t,a king diamond-ot,a rapsody-t nem tudnék választani melyik a kedvencem.
2012. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!