Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen dallal lenne érdemes...

Milyen dallal lenne érdemes elindulni egy tehetségkutatóban? A pop-rock vonal áll hozzám a legközelebb, de szeretem a lírai dalokat is, amik meg tudják érinteni az embereket. 17/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a pop-rockra szavazok.
2011. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Esetleg van valamilyen szám, amit ajánlani tudnál? (Túl sok kedvencem van. :) )

2011. nov. 6. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ami mostanában nagyon menő, az az Adele - Rollin in the deep. Ezt mondanám első körben a pop vonalra.

Rockra Evanescence - My immortal.

Amúgy pop vonalon mehetne még szerintem Beyoncé, Katie Melua, vagy ha elég erős a hangod akkor Mary Marys - Shackles, ez utóbbi elég jó.

Pop rockra még: Avril Lavigne régebbi számai közül pár, Pink, régi No Doubt számok (pl. Don't speak), stb..

Rockra - 4 Non Blondes - What's up, Guano Apesnek is vannak könnyebb és szép számai, Dresden Dolls - Sing meg tőlük még lehet válogatni (a Delilah is szép).


Ezek tippek. Nem tudom hozzád melyek állnak közelebb, de szerintem ez egy jó lista - mármint kiindulási alapnak, hiszen nem tudom milyen hangod van (alt, mezzo, szoprán), a felsoroltak között meg hát sokféle megtalálható :)

2011. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :)
2011. nov. 11. 16:10
 5/5 Shazeen ***** válasza:
Bruce Dickinson Tears of The Dragon!
2013. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!