Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen magas Jon Bon Jovi?

Milyen magas Jon Bon Jovi?

Figyelt kérdés
véleményem szerint 170 cm körül van.
2011. nov. 9. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Akörül van, talán olyan 172 is van :-)
2011. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jon Bon Jovi height: 5 ft 9 in (175 cm)
2011. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a médiüm általában csal...mondják néhányan, találkoztak vele, és nem nagyon több mint 170-172 cm. Sztárokról szinte mindig többet írnak mint amennyi valójában ezért is érdekel, ha valaki személyesen esetleg Madam Tüssaüd viaszfigürája alapján biztosabbat tüd.
2011. nov. 9. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
én eddig 178-at tudtam.
2014. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként most rákerestem. erre kiadta, hogy jon 175. alatta, hogy richie 183. bruce springteen meg 177. épp most láttam egy videót, ahol egymás mellett álltak springsteennel, és egy magask voltak, richie meg ENNYIVEL nem magasabb jonnál. és azt hajlamosabb vagyok elhinni, hogy richie ennyi, mert olyat is hallottam már, hogy kosaras akart lenni.
2014. jan. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!