Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Voltatok a Rammstein koncerten?

Voltatok a Rammstein koncerten?

Figyelt kérdés
Én igen, iszonyatosan jó volt :D
2011. nov. 10. 23:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a második koncert, a tavylin is voltam, akkor 3-6sor között mozogtam idén az első-második sor közepéről tomboltam végig a koncertet. ^^ Most nem volt annyira vészes a lödösődés mint tavaly, igaz láttam itt is volt pogó az 5-6 sor környékén kialakult egy kör, lehetett is érzeni a lökéshullámokat de legalább nem sodródtam a 6 sorig :D
2011. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Lehánytak, acélbetétessel széttapostak és még most sincs hangom az üvöltéstől...szóval ki*aszott jó volt :D

életem legjobb koncertje volt

2011. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
remélem pár éven belül jönnek megint, mert tuti menni fogok XD
2011. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Csak jönnek, mert itt nagy sikerük van :) Amúgy hangom nekem sem nagyon volt egy ideig :D Másnap egész nap fájt a torkom
2011. nov. 12. 13:37
 15/34 anonim ***** válasza:

Voltam idén is, tavaly is.

Nem írom le a véleményem, mert nincs elég hely. :)

2011. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Akkor írd le rövidebben :) engem érdekelne, véglis azért van ez a kérdés :)
2011. nov. 12. 20:51
 17/34 anonim ***** válasza:
nekem a nyakam fájt a sok fejrázástól :D
2011. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

A tavalyi koncertet látványosabbnak ítélem. Idén valahogy visszább vettek mindenből. (piró, hangerő, hülyülések)

A setlistet nem fikázom, ahány ember annyiféle dalösszeállítás lehetne. De azért meg kell hagyni, hogy ütős (a kislemezek és néhány régi dal) volt.

A közönség viszont szerintem jobb volt, mint tavaly. Idén kitettünk magunkért. (remélem)

Az intró és a Bück Dich kifejezetten tetszett.

De olyan hamar vége lett!!!


Nagyon röviden ennyi. :)

2011. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Azért szerintem itt is odatették magukat. Főleg a Bück Dich-nél :D Amúgy szegényt Lorenz-t jól meg szivatják minden koncerten. Ha jól láttam most valami poharakkal is megdobálta a Till :D
2011. nov. 13. 19:51
 20/34 anonim ***** válasza:

ja azt én is észrevettem, hogy megdobták pohárral

először azt hittem valaki volt az első sorból

de akkor is Lorenz a legnagyobb forma

A Haifisch-nél meg a Mein Teil-nél üvöltöttem a legjobban hogy LORENZ! LORENZ! xD

egyébként a Mann gegen Mann után volt nagy amikor Kruspe és Landers nem tudták eldönteni ki menjen előbb hát ment ő XD

2011. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!