Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Voltatok a Rammstein koncerten?

Voltatok a Rammstein koncerten?

Figyelt kérdés
Én igen, iszonyatosan jó volt :D
2011. nov. 10. 23:53
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A Till dobta meg, és legalább 3-al. Televoltak vízzel (vagy nem tudom mivel), de ügyesen kitért mindegyik elöl :D Nekem is ő a kedvencem a Till után...Végig tiszta beteg fejet vágott. Főleg a legelején, mikor mentek azon az átjárón a színpadra.
2011. nov. 13. 20:01
 22/34 A kérdező kommentje:
Meg Richard-nak az a szintetizátor szólója jó volt a Bück Dich előtt, mikor hangokat adott ki és vijjogni kellett rá :D Akkor nem kicsit röhögtem
2011. nov. 13. 20:07
 23/34 anonim ***** válasza:
ja az nagy volt :D
2011. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Főleg amikor hármat kellett egymás után vinnyogni:D

Meg amikor a Feuer frei-ban Till elröhögte magát Flake miatt:D Ritka pillanat, de legalább élvezik, amit csinálnak - ez jó hír :):):)

2011. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
meg Flake-nek az a járókeret az Amerika alatt XD
2011. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Eszméletlenül überfajakirálynigger volt!!! Nem lehet leírni!:D Csak kár, hogy pont a kedvenc, és várva várt számot, a Bück dich-et a kisszínpadon nyomták, mikor én meg az elsősorban álltam:/ De mindegy, a többit legalább láttam:D Amúgy így lemaradtam arról is, hogy kimenjen előbb, Paul vagy Richard:// visszanézve videón, olyan édesek *-*
2011. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

mindegyikük rohadt nagy forma XD

Flake meg Till ugye a legjobbak

Riedel az elején abban a hóhér vagy nem tudom milyen jelmezben :D

meg a Bück dich alatt Schneider abban a szultán göncben

Kruspe meg Landers az égő gitárokkal

egyébként már nem tudom melyik számnál de Landers így "billegtette" a mikrofont, azt miért csinálta?

2011. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

a Mein Teil után az a paróka is jó volt, amikor pórázon vezette őket :D


Amúgy az a dülöngélő mikrofon tényleg elég érdekes volt. Vagy látványelem volt az is, vagy csak magát szórakoztatta.

2011. nov. 16. 19:57
 29/34 anonim ***** válasza:
én arra gondoltam lehet valami háttérritmust adott a földnek ütődő mikrofon
2011. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Flake minden Du Hast alatt meg van dobálva. Nem árt, ha megnézel néhány videót és figyeled őket. Érdekes dolgokat vehetsz észre. Pláne, amikor kifigurázza Till-t. :D

(ez talán a tavalyi Rock Am Ringes felvételen látható a legjobban)

2011. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!