Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszett a tegnapi...

Danceinthedark kérdése:

Kinek hogy tetszett a tegnapi Rammstein koncert?

Figyelt kérdés
Szerintem egész jó volt, bár úgy vettem észre, hogy látványban kicsit gyengébb lett, mint a tavalyi. Viszont az intro nagyon nagy volt :)
2011. nov. 11. 09:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Lol biztos mind beszartak attól a ronda csajtól, amelyik melltartóra vetkőzött és úgy kiabálta jó mély hangon, hogy Tiiiiillll! Az is kapott backstages lett.


Amúgy jó volt, meg minden, de hát ahhoz képest, ahogy itt előadták. Lehet azért, mert már nem vagyok tizenéves, volt már pár nagy élményem az életben, de kb. ez történt.


Kapunyitásra érkeztünk, kényelmesen besétáltunk, ruhatár, büfé és én első sorban, párom mögöttem a másodikban állt. Nyomakodás sem volt. (itt meg úgy adták elő, hogy órákkal a nyitás előtt kell érkezni, lélekszakadva rohanni ha bejutsz és reménykedni, hogy valahova előre kerülsz, aztán majd felnyom a tömeg a korlátra és nagyon kell kapaszkodni, meg fogsz bolondulni ivás és pisilés nélkül, nagyon kemény lesz stb.)


Aztán jó volt szép volt, élveztem, tényleg nagyon, imádom a zenéjüket, nem véletlen vettük meg annyiért a jegyeket, mert már elkeltek a hivatalos oldalon, mire venni akartunk, de hát, hogy facebookon folyton azt nyomták az event oldalán, hogy már nem bírnak egy héttel előtte aludni meg úristen, jézusom stb.


Ez csak egy koncert.


Én amúgy a backstagen gondolkodtam épp a párommal, aztán mondtam, hogy igazából arra jó, hogy fotózkodj, aztán ha akarod mást megöl az irigység, de hát nagyon jó a zenéjük, nagyon jó a koncert, de ennyi. Most mit beszélgessünk velük? Úgy igaziból szerintem nekik is a fszuk tele lehet azzal, hogy mint a bazári majmokat mennek koncert után megtapogatni meg megbámulni őket a rajongók (nem véletlen, hogy rendszeresen nem is "jön ki" mindenki).

2011. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a backstagebe úgy jutsz be, hogy első sorban vagy és akkor egy kopasz figura mászkált a karszalagokkal, gondolom szimpátia alapján adott, akkor lehet kérni, hogy lécci a páromnak/anyámnak/kiskutyámnak is egyet, akivel vagyok, utána meg beleordítja a füledben, hogy mikor és merre kezdődik az aksön, ahova a szalaggal lehet csak menni, szóval csak úgy nem lehet bejutni, csak ha kiválasztanak. Hogy aztán az első soron kívül osztottak-e máshol is azt én nem tudom.
2011. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem nem kopasz hapsi adott szalagot, hanem egy igen helyes, kicsit b.zis beütésű pali. Még kis papírt is adott, hogy hova kell menni, meg stb. ott volt angolul meg magyarul, jól felkészültek erre. És amúgy én az elsősorban álltam, és semmi olyat nem csináltam, amivel felhívhattam volna magamra a figyelmet. Láthatóan nem voltam egyedül, mert kommunikáltam a pár emberrel mellettem álló két lánnyal. Meg még mielőtt kitalálná bárki is, nem voltam kvásan felöltözve se. (: Szóval tényleg marad a szimpátia, mint alap (bár megjegyzem, a palit csak akkor vettem észre, mikor odajött). Egy hiba volt csak, hogy én nem mentem el...(nyugodtan le lehet hülyézni, azóta már én is megtettem, sőt...). Ezért is szeretném megtudni, hogy mi is történt konkrétan itt. De szerintem az képtelenség, hogy csak Paul jött ki; az szerintem nem az after volt, hanem az a nyereményes dolog, ami a koncert előtt volt (két helyet tudok mondani, ahol lehetett ilyet nyerni). És amúgy simán el tudnék velük társalogni egy csomó mindenről, annyi a homály.:D
2011. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Biztos másik volt, mert ez a kopasz fickó csak németül beszélt, és semmiféle papírt nem osztott a szalag mellé.
2011. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
53%

Mi leghátul ültünk, vártuk hogy kezdődjön, és hozzánk a "b.uzis" jött ki,aki amúgy egyáltalán nem volt b.uzis, nagyon kedves volt. Simán odajött, kérdezte h van e kedvünk, szívesen ad karszalagot, stb. Kb nem tértünk magunkhoz :) nagyon örültünk neki. Aztán koncert után összeszedtek minket, és úgy mentünk hátra ahol volt egy kis szobaszerűség, lehetett inni. Tényleg csak Paul jött ki!!! Senki más. Kb még vártunk vagy másfél órát, de senki nem jött. Utána szólt a rendező, h vége, mehetünk haza :((

Nagyon sajnálom, mert nem biztos h ilyen adódik legközelebb...

2011. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%
Paul-lal lehetett beszélgetni vagy csak kinézett, integetett aztán visszament?
2011. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%

Azt egyáltalán nem állítottam, hogy mindezek ellenére nem volt kedves. Tényleg az volt. (:


És most nem tudom, sírjak-e vagy nevessek..talán egyszerre mindkettő jó lesz...:(

2011. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
53%
Maradt egy kicsit, aki akart, meg tudott, az beszélhetett vele egy keveset. Nagyon kedves, mosolygós volt, mindenkinek dedikált aki kérte.
2011. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Azt esetleg nem említette, hogy a többiek miért nincsenek ott?
2012. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Tőle nem hallottam. De kérdeztük a biztonságiakat, és azt mondták hogy biztosan fáradtak.
2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!