Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kiscsillag - Néniket A Bácsikn...

Kiscsillag - Néniket A Bácsiknak új albumról vélemény-kritika?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig csak egyszer hallgattam végig, és kifejezetten bejön. Olyan szokásos, kiscsillagos, de mégsem elcsépelt, izgalmas, szövegek szokásosan isteniek. decemberben megyek budapesti lemezbemutatóra, majd élőben kiderül, mennyire jönnek át a dalok, addig meg még úgyis emésztem. de tetszett. Te hallgattad már, kedves kérdező?
2011. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen már kb 7-8 alkalommal végighallgattam.

Eleinte nem tudtam hova tenni nekem valahol kicsit szétszórt de kezdek vele megbarátkozni... mélyebb, líraibb albumra számítottam 3. nagylemezként. Zeneileg nagyon rendben van bár ez nem volt kérdéses, hogy nem így lesz. Van pár töltelék szám az albumon szerintem ezek: igen uram, kit simogasson /szerintem ez inkább poén :)/, elég a maradék, szerelem jó, Holding.

Ami kifejezetten tetszett az a : Sirály, Bánat, Gyors autóval, Szirmok, Tudtam hogy jönni fogsz. Ami a legjobb szerintem a Nagy, nehéz kiváló alkotás már az első 30 mp elragadja az embert valahova máshova. Összességében teljesen rendbe van az egész csak én egy nagy pofonra számítottam már első hallgatásra mint az előző két albumnál. Most nem volt az hogy hűű egy igen, nagyon ott van!!!

2011. nov. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!