Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » INVASION GITÁROK! Mi a...

INVASION GITÁROK! Mi a véleményed az Invasion gitárokról?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja találkoztam az Invasion gitárokkal és nagyon meglepett az rendkívül jó ár-érték arány. Nevetséges áron nagyon igényes profi hangszert kapunk kiváló hangzással. Kérnek oszd meg a tapasztalataidat ha te is találkoztál már ezekkel a hangszerekkel
2011. nov. 15. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Lukács Peta a Bikini gitárosa is rendelkezik több Invasion gitárral!!
2011. nov. 15. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem jó. de próbáld ki :D
2011. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de csak azért mondom, mer eddig amilyenekkel találkoztam, 30ezer ft alatt voltak, és hát gondolom nem kell részleteznem a minőségét..:D

de most látom hogy vannak már drágább modellek is, lehet gyártanak akkor nem csak gagyi gitárokat. régebben én csak tanulógitárokkal találkoztam Invasionból

most már engem is kíváncsivá tettél :D

2011. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja persze vannak nagyon olcsó 30e körüli gitárok, azokkal nem foglalkoztam, de az 50-60-70 körüliek nagyon jók, én egy 5húros jazz bass-t próbáltam aktív elektronikás 62900-ért beszartam olyan hangja van ilyen hanngal 200e körüli gitároknál találkoztam kiállításokon. meg van egy stratom olyan mint a Petának 55.400ért floyd rose-os nem hangolódik el soha és külön kis csavarral lehet állítani a tremoló kart így nem lazul ki soha nem úgy mint az Ibanez vagy mint a Yamaha
2011. nov. 16. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem sem győztek meg.
2011. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbálgattam egy-két hangszert és vásároltam is néhány cuccot(erősítő,gitár). Leginkább az tetszett hogy 900 ftért lehetett náluk gitártokot kapni ami máshol 5-6 ezer körül kezdődik és még mindig csak egy gagyi puhatokról beszélünk. A gitárok ennyi pénzért teljesen korrektek. Én egy stratót vettem, tettem rá egy új hangolókulcs szettet és hangszedőket raktam bele + egy booster. De alapból is teljesen rendben volt a hangja, a nyak ok. Nekem bejöttek a dolgaik!
2016. aug. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!