Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem szeret énekelni? :| Én imádok, és énekes szeretnék lenni, de semmi hangom nincs. :'DDD 17F

Figyelt kérdés

Miket szoktatok énekelni? Én mostanában ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=ojdbDYahiCQ&ob=av3e


Valaki ismeri ezt a számot?:$:D Engem nagyon lenyugtat.


2011. nov. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs semmi hangom de vonz a színpad.....nekem az aranyközépút az hogy gityózok és metalt "éneklek" 14/L
2011. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cottoncutee válasza:
én utálok énekelni és "gityózni" is :)
2011. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves elözö válaszoló bocs hogy élek és gityózok
2011. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én imádom ezt a számot és a többit is.Szeretem Amyt és nagyon sajnálom,hogy meghalt.Ő a kedvenc énekesnőm.Énekes én is szeretnék lenni,de tudom,hogy nem leszek,mert nincs jó hangom:)

RIP Amy :'(

2011. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is imádok énekelni, nekem hállistennek van hangom, meg a barátaim szerint jól éneklek, de nem elég mély a hangom. Nem tudok rá megoldást találni, többen ajánlották a viszkit, meg a cigarettát, de semmi hasznuk. Nagyon szeretnék mély búgó basszusos hangot, de nem tudom hogy mit csináljak hogy mély legyen. Elhatároztam hogy elmegyek énektanárhoz, hangképzésre, mindent megpróbálok.

Szerintem te is fordulj énektanárhoz! Szerintem tudna segíteni, régen én is jártam csak abbahagytam. Most ujra elkezdem. Sok sikert kívánok neked, nyugi, ha nem is leszel világsztár, meg mittomén :D, de jól fogsz énekelni!

17F

2012. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!