Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tetszett már híres ember...

Tetszett már híres ember (színész, énekes, stb. )? Ha igen, ki volt az? Hány éves volt? Találkoztál vele? Hogy tudtad "elfelejteni"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Daniel Radcliffe (Harry Potter) tetszett, aztán pár év múlva kiment a fejemből, mert beleszerettem valakibe :D (Szintén plátói volt a dolog, de legalább nem híresség volt :D)
2011. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 emlya ***** válasza:
89%

Igen, Cristiano Ronaldo, akkor 21 éves volt akkor.Nem találkoztam vele, bár mindent megtettem volna érte, de sajno nem jött össze. Évek múlva múlt el ez a nagy rajongás, bár igazából most telt be a pohár, amikor láttam a Cosmoban, hogy festi a lábkörmét. Fúúúúúújjj.

És nekem ő tetszett. Fúúújjj!!!!

2011. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

tini koromban rengeteg ilyen volt

felnőttem és elfelejtettem őket...

2011. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Én egy ismert magyar zenekar dobosába voltam szerelmes. Együtt voltunk 2 hónapot, szép volt jó volt, elég is volt.
2011. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 emlya ***** válasza:
86%
Első válaszolónak: ő is tetszett nekem egy ideig. =D
2011. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
83%

14 voltam és Alexander Rybak <3

Soha nem találkoztam vele, aztán valahogy kinőttem belőle.

16/L

2011. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Persze! Kinek nem? Nevét nem írom le, de magyar, zenész, már egyikünk se fiatal, én 17 voltam, Ő 32, kértem Tőle autogramot, de sajnos nem sikerült mély benyomást tennem rá. Ha ez vigasztal, 20 év után is Ő az isten, pedig már egészen másképp néz ki. Nem felejtettem el, nem is fogom soha, de ha egy igazi, hús-vér valaki akar Téged, Te se fogsz a híres ember után ácsingózni! Ma már csak egy kávé mellett szeretnék beszélgetni vele. De ezt még akkor is szeretném majd, ha már 90 éves leszek! :)
2011. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%

a mai napig oda vagy Colin Firth-ért, ahogy a Büszkeség és balítéletben játszotta Darcyt :D

most már jóval idősebb... de abban a szerepben, hát az egy életre szóló szerelem xD

(természetesen nem találkoztunk.)

2011. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
100%
Nevet nem írok, de volt kettő is. És voltak felejthetetlen együtt töltött napok... Az emlék nem fakul, de ma már, ha találkozunk, csak barátságot érzek.
2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 12 éves koromban Brad Pitt volt a "szerelmem" :) És nem találkoztam vele :D Utána Johnny Depp tetszett nagyon (na jó, ő most is tetszik), illetve Shane West még mindig a legjobb pasi a világon :) De szerintem ezeken nincs mit elfelejteni, hiszen egyértelműen arról van szó, hogy a külsejük tetszik az embernek és ennek semmi köze a valódi élethez. Lehet, hogy ha a valóságban találkoznék mondjuk Shane West-tel, és megismerném, talán egyáltalán nem is lenne szimpatikus. Hiszen amúgy is volt már olyan velem sokszor, hogy külsőre tetszett valaki, aztán amikor megismertem jobban, akkor rájöttem, hogy elviselhetetlen ember. És a fordítottja is megesett már, hogy valaki elsőre nem tetszett, aztán megismertem, és totál odáig voltam érte :)
2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!