Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobosok figyelem, szerintetek...

Dobosok figyelem, szerintetek ki a legjobb dobos a világon?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagy kedvencem. Szerintem ő viszi a pálmát. Shannon Lucas: http://www.youtube.com/watch?v=MgTG6A4ga2Y

2:16-tól nagyon jól nyomja azt a számot.

Szóval szerintetek ki a jobb és miért?



2011. nov. 20. 00:02
1 2 3 4
 1/31 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát itt a GYK-n a doboszoli a legjobb... :-D
2011. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értek a dobhoz, de amit Raymond Herrera a Demanufacture albumon dobolt, az szerintem nagyon durva.
2011. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Meg néztem ezt a palit meg a zenekart is. Ügyes amúgy. De én úgy vettem észre hogy lábbal faszául kíséri a gitárt, de a kezeivel nagyon extra dolgot nem művel le. Nállam még mindig Lucas tartja a csúcsot. Mondjuk sok szempont alapján lehet ezt a kérdést megítélni. Pl technika, sebesség, mennyire jól emeli ki a váltásokat, mennyire van összhangan az egész számmal. De így visszagondolva elég hülye maga a kérdés mivel annyi jó zenész van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni (szerencsére). De látom nem lett egy nagyon felkapott téma, pedig szívesen fogadnám a véleményeket :)
2011. nov. 21. 03:05
 4/31 anonim ***** válasza:

"A kezeivel extra dolgot nem művel"

Hát igen, mondtam, hogy nem különösebben értek a dobhoz, gitározok :D

Amúgy találtam egy jó videót: :D http://www.youtube.com/watch?v=f5h1qlmYvvM

2011. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ááá nem csipázom az ilyen dobszólókat oszt hó de keméy vagyok. Nem attól lesz valaki jó. The Rev csak a 9. oO Érdekes pedig ő jól nyomta míg élt.
2011. nov. 22. 00:12
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Mike Terrana-ról mi a véleményed? itt egy vidi: http://www.youtube.com/watch?v=rR7R2tranGo

Érdemes végignézni:D


jah, és én dobolok:)

2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Jóféle.

Csak nekem nem tetszik ez a látvány dolog, hogy pörgetem minden ütésnél az ütőt. Meg borzalmas az a zenei aláfestás de amúgy ügyes. De nekem ez a shannon gyerek a favorit. Aki szerintem még nagyon jó az Inferno a Behemoth zenekarból és The Rev az Avenged Sevenfoldból.

2011. nov. 23. 15:08
 8/31 anonim ***** válasza:
Debreczeni Ferenc (Omega) hallgass meg koncertfelvételeket, tudni fogod miért mondom.
2011. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
John Bonham (Led Zeppelin). Nála nagyobb nem létezik.
2012. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Kabai László(Irigy hónaljmirigy)

állítólag 2 hónap alatt tanult meg játszani

2012. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!