Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobosok figyelem, szerintetek...

Dobosok figyelem, szerintetek ki a legjobb dobos a világon?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagy kedvencem. Szerintem ő viszi a pálmát. Shannon Lucas: http://www.youtube.com/watch?v=MgTG6A4ga2Y

2:16-tól nagyon jól nyomja azt a számot.

Szóval szerintetek ki a jobb és miért?



2011. nov. 20. 00:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Joey Jordison és Travis Barker a legjobb,magyarok meg ezekhez messze vannak,ilyennel ne is viccelődjetek!
2013. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 FelcsiJordison válasza:
Ha engem kérdeztek, Joey Jordison ,a Slipknot dobosa. (Mellesleg én is dobolok)
2013. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Metallica dobosa Lars Ulrich...Ő nagyon szereti is csinálni :D
2014. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%
Én dobolok nekem is van kedvencem ès az nem más mint Lars Ulrich a METALLICA zenekarból. De, ott van például az IMMORTAL dobosa Horgh (Ô neki nem csak a láb hanem a kéz technikája is kemény). Aztán Joey Jordinson a SLIPKNOT dobosa. Ô most a világ legjobb dobosa. Sok kedvencem van, igazából nem is tudom eldönteni ki a jobb. De, Ôk közül mondjuk azt h Lars Ulrich mert tényleg nagyon jó és a METALLICA a kedvenc eggyüttesem. :) írok egypárat mindjárt döntsd el te :l
2014. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Thomas Haake

Fejes Tamás

Gerô

Peter Chriss

2014. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmetlen azon versengeni pl., hogy ki tud gyorsabban vagy pontosabban játszani, mivel ez művészet, nem sport. Mellesleg nem az a nagy zenész (egyáltalán, művész), aki agyoncifráz mindent, hanem aki csak annyit csinál, amire éppen szükség van, egy picivel sem többet. Ez néha a legegyszerűbb dolgot is jelentheti. Persze egy alapvető technikai tudásra azért szükség van, tehát mindez nem jelenti azt, hogy aki sose tanult meg igazán, az mindjárt zseniális művész is.
2015. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Simon Phillips.

Ő olyat tud, amit nagyon kevesen tudnak megcsinálni.

2015. szept. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Az én kedvenc dobosom Niles Vandenberg, talán annyira nem ismert így de a Kensington dobosa és irtó profi imádom hallgatni :D
2016. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Karen Carpenter
2021. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem Figula Gergő nagyon királyul ismeri a technikákat és emellett rohadt gyorsra fel is tudja vinni azokat. Alázatos és minden tudása megvan, ami egy ütősnek, egy dobosnak, és egyben egy dobkészítőnek kell!
2022. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!