Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lesz így ezzel a bandával?

Mi lesz így ezzel a bandával?

Figyelt kérdés

A Marilyn Manson nevű bandáról van szó. Látom kilépett Chris is, szóval csak hárman vannak és már Manson sem a régi. Az új szám is, azt mondják sokan, hogy sz@r (bár nekem tetszik).

Mi lesz így ill. most velük???

Csak nem oszlik fel a banda, ugye??


2011. nov. 25. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy feloszlana...

Már 1jó pár éve folyamatosan cserélődnek a tagok egyébként is - én már nyomon se követem, pedig imádom Mansont.

Hát tény és való, hogy az "Antchrist Superstar-os" korszak igen csak rég volt már, annyira jó úgysem lesz már szerintem, mint azokban ( és az azt követő pár évben) volt. Manson is igencsak 40felett van már, ne várjunk tőle előbbihez említett produkciókat már.

Az Eat me, Drink me albumát is lehúzták anno, de nekem az is tetszett, meg a mostani új szám is. Bár tény és való azért gyengusabb a többiekhez képest ^^

2011. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

igen én is bármilyen is legyen szeretem és úgy érzem szeretni is fogom.

már azért nem várom a régi produkciókat mert tényleg azért csak 42 éves, de azért kissé aggódni kezdtem ennek a hírnek a hallatán mert azért 2 gitáros van+Ő perpillanat úgyhogy szupergyorsasággal kell még 1-2 embert készíteniük.

az újabb számok is jók,de tény és való a zene is jobb volt régebben.

2011. nov. 25. 21:42
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti nem oszlanak fel, főleg épp most, hogy jön az új album.

Remélem is, mert nagyon imádom Mansont, nekem teljes mértékben megváltoztatta az életemet, a gondolkodásmódomat ----> jó irányba egyébként, bármennyire is elítélik őt külsőségek alapján sokan.

Nem várok tőle nagyot, de azért reménykedem hogy kicsit azért összekapja magát :) AMúgy az előző voltam :)

2011. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

én is sokat változtam (szintén jó irányba) mióta ismerem

szurkolok neki(k) hogy valami nagyot alkossanak :)

2011. nov. 26. 19:38
 5/19 A kérdező kommentje:

én is sokat változtam (szintén jó irányba) mióta ismerem

szurkolok neki(k) hogy újra valami nagyot alkossanak :)

2011. nov. 26. 19:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is ;D Amúgy, ha nem baj h kérdezem fiú v vagy lány és hány éves vagy? :)
2011. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem baj, 14 és lány. és te?
2011. nov. 27. 18:36
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is lány, csak én sokkal több :)

23 vagyok :)

2011. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 28. 07:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem igazán ismerem a bandát, de a koruk miatt nemhiszem, hogy feloszlanának. Ott van pl Till Lindemann, vagy Ozzy Osuborne, akik idősebbek nála, az utóbbi tavaly nyomott egy hosszu turnét a metallicával, a rammstein meg 2009 óta megállás nélkül turnézik, eddig kb. 130 koncertet adtak.
2012. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!