Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni játtszani...

Szeretnék megtanulni játtszani gitáron. Milyen gitárral érdemes kezdeni? És internetről meg lehet-e tanulni hobbiszinten?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok szinte még gitár se volt a kezemben... Milyen márkájú gitárral ajánlott nekifogni a tanulásnak? Esetleg linkeket is küldhetnétek:) És interneten meglehet tanulni úgy, hogy teljesen nulláról indulok? Csak hobbiszinten játtszanék...
2011. nov. 30. 20:44
 1/10 DrGempa válasza:
Aksuztik,nem.
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyid van rá, és milyen gitáron akarsz végülis tanulni?:)
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkusztikus gitáron szeretnék... hát nemtudom hogy mennyiből lehetne normális gitárt venni, mert inkább még gyűjtök egy kicsit, minthogy megvegyek 10.000ért calami zsákbamacskát:) szval nemtudom, hogy mennyiből lehetne egy viszonylag normális gitárt venni. persze azért nem költenék rá százezreket.
2011. nov. 30. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
használtan pl 15ezerért szoktak árulni Fender cd60ast, az egy jó minőségű gitár:) 20asért használtan már tök jókat kapsz, szóval olcsón is lehet jót választani:D
2011. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok köszi :) akkor ha használtan veszem az még ugyanolyan jó mintha újan venném?
2011. nov. 30. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nehogy ilyen tescós szarokat vegyél! Én is olyat vettem, nem haladtam semmire még a kedvem is elment tőle. Aztán vettem egy elektromos squiert, és mostmár egész jól megy. Azt meg kimerem jelenteni, hogy magától nem tud tanulni az ember. Biztos lassabban, mert így neked kell rájönnöd, ha valamit elrontottál... Megfelelő keresgéléssel, lelkesedéssel, kitartással bizony meglehet tanulni (azt mondják a legjobb gitárosoknak is van mit tanulni), akkor inkább úgymondom egy jó szintre ellehet így jutni.
2011. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! : ) hát olyat biztos hogy nemveszek...:D
2011. dec. 2. 23:25
 8/10 A kérdező kommentje:
nylon húros vagy fémhúros a jobb? Van sok különbség a kettő között?
2011. dec. 2. 23:35
 9/10 anonim ***** válasza:
amit javasolni tudok neked hogy CSAKIS olyan akusztikus gitárt vegyél ami fémhúros. egyrészt vékonyabb a nyaka, ezáltal könnyebb rajta játszani, emellett sokkal szebb a hangja is. nem tudom mennyit szánnál rá, de 20-nál semmiképp se add lejjebb. nézegesd a gitarshop.hu oldalt, nagyon jó gitárokat találhatsz ott, ugyan használtak, de igazi gyöngyszemek vannak, nem is kevés és ráadásul nagyon jó árban !
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem a Fender CD-60 at. Nagyon jó köszönöm a tippet :D
2012. márc. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!