Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitár 20 000 ért?

Kezdő gitár 20 000 ért?

Figyelt kérdés

Egy elektromos gitárt szeretnék venni nembaj ha használt.Mutatnátok Hajdu-Bihari lehetőségek?

pl

[link]

vagy ez

[link]

jó lenne?Mutatnátok még másikat?


2011. dec. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mindjárt írják majd hogy ennyiért úgy sem vehetsz semmi jót.. :D van benne valami, de ha ennyi a keret, hát ennyi

és legalább alapból használtat néztél, ez érett gondolkodás :D

nade ennyit az elemzésről :D

az első linken nem tudom kivenni a márkajelzést. de egyébként nem tűnik rossznak, ha mindenképp ennyid van rá, akkor a kettő közül mindenképp az elsőt ajánlom:)

2011. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért ha van lehetőséged, hallgasd meg, próbáld ki mielőtt megveszed! Hangszerboltokban nézted már?

Ott is ki lehet próbálni.

Egyébként meg: [link]

Itt nézelődjél!

2011. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
újonnan szerintem mégúgy sem kapok:\ és tudom h kevés de ez is alig van rá amúgy azt az oldalt néztem nem volt 1 sem a közelben vagyis 1 volt de az már elkelt.
2011. dec. 1. 22:19
 4/15 A kérdező kommentje:
amúgy igazából nem tudom milyen hangjának kéne lennie
2011. dec. 1. 22:19
 5/15 A kérdező kommentje:

ja talán még ezek

[link] (itt mit jelent az hogy fogólapos?)

[link]

2011. dec. 1. 22:21
 6/15 anonim ***** válasza:
a fogólap az a nyakon végig az a lap, végülis az, ahol a hangokat fogod le :D itt azt írják hogy juhar fogólapos, csak jelzik hogy juharfából készült
2011. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Természetesen a hangját hallgasd meg! :D

Ha nagyon el vannak kopva a budok, akkor zörögnek a húrok.

Olyat kezdőként ne vegyél, mert egy vagyon a javíttatás!

Meg egyáltalán tetszik-e a hangzása, nincs-e "fahangja"?

Meg kényelmes-e a nyak, nem túl széles-e a kezednek?

Bár az utóbbi csak megszokás kérdése.

2011. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a kérdésedben belinkelt 2 link nem jön be. A válaszként megadott Stratot pedig felejtsd el! Noname gitárt nem szabad megvenni hidd el, jobban jársz! Akkor inkább valamilyen Squiert, mondjuk a Bullet szériákból használtan már tudsz venni 20 000 körül, és kezdőknek tökéletes, nincs rossz hangja egyáltalán. Vagy tudom még ajálani a Cort gitárokat. Viszonylag olcsón egy nagyon jó hangú gitárt kapsz a Corttól. Sokan írják, hogy a Cortnak a legjobb az ár/érték aránya, ezt én is támogatom. Szóval ha én lennék a helyedben, akkor a squier és a cort között válogatnák.

2011. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 compactegon ***** válasza:
igen, squier bullet szériából már kapsz újan. használtan pedig 15-20 kb. ennyi pénzért ez a legjobb, amit vehetsz, Fenderékná' szigorúbbak a szabványok, meg hát mégis csak az alap strato. ha még a legalja is.
2011. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

és az itt levő strat? az megéri a 20-22-t?

[link]

2011. dec. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!