Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szintetizátort ajánlato...

Milyen szintetizátort ajánlatok 50 ezres értékben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Karácsonyra szeretnék venni/kérni/kapni egy olyan szintetizátort ami jól tudja imitálni a zongorát (legalább hangzásban), mivel főleg zongoradarabokat szoktam játszani. Egyenlőre a CTK-3000-et néztem, de gondoltam hátha tudtok jobbat mondani.
2011. dec. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
yamaha psr-e323
2011. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mandarin64 válasza:
Csakis Yamaha! Felhasználóbarát, tele ügyes és gyors elérésű funkciókkal, jóféle (inspiráló)stílusokkal, valamint jellemzően a legjobb zongora hanggal. Kerülendő a zenében kevésbé hiteles márka - tőlük max. gyermek karórát vennék:)
2011. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egy PSR-295-röl mit gondoltok? Jobb vagy rosszabb mit a psr-323?

2011. dec. 5. 16:12
 4/6 mandarin64 válasza:

Szinte minden évben jönnek ki az újabb és újabb típusok...

Célszerű volna feltérképezned egy elérhető Yamaha - szalont, ahol személyes kontaktba kerülhetsz a későbbi választottal, kipróbálgathatsz bármit s nem mellesleg - értelmes, naprakész tájékozottságú eladók véleményét hallhatod - de a döntést magad hozdd meg!

Sok sikert, ügyes légy!

(miután kiválasztottad a típust, nem árt összenézni a különböző kereskedők árait...és van ahol ki lehet csikarni némi árengedményt is!!!)

2011. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mandarin64 válasza:
Na, hogy sikerült? :)
2011. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából egy nagyon kedvező árú yamaha dgx 305-t vettem, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Köszönöm a tanácsot.
2012. febr. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!